Inne Konstantynów Łódzki

13 wyników

Szukasz sposobu na kompleksową pielęgnację ciała? Wymarzoną sylwetkę pomoże osiągnąć trener personalny i dietetyk. Wszelkie niesprawne w pełni mięśnie rozrusza fizjoterapeuta. Skórą dokładnie zajmie się dermatolog. Możemy ją także nieco upiększyć, odwiedzając tatuażystę oraz solarium. Warto też zadbać o stopy i umówić się na wizytę w gabinecie podologicznym.

SALON URODY

ul.Łódzka 1, 95-050 Konstantynów Łódzki
5.0
2 opinie
niezweryfikowany

 Posiadamy szeroki zakres usług fryzjersko-kosmetycznych oraz solarium. Bardzo dobry dojazd w samym centrum. Posiadamy miejsca parkingowe

Mobil Lashes

Południowa 29, 95-050 Konstantynów Łódzki
5.0
1 opinia
niezweryfikowany

 Mobil Lashes to profesjonalne zabiegi kosmetyczne z dojazdem do Klienta. W naszej ofercie między innymi: manicure, pedicure przedłużanie rzęs, henna, depilacja czy przekłuwanie uszu.

Copacabana solarium-kosmetyka

Piłsudskiego 4a, 95-050 Konstantynów
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

 Zapraszam do eleganckiego nowoczesnego solarium. Ponadto profesjonalna kosmetyka: manicure, pedicure, żel, hybryd, henna, makijaż, depilacja. Czynne pn.-pt. 11.00-21.00 sob 9.00-16.00. Tel 725197200.

Kosmetyka solarium

Piłsudskiego 4a, 95-050 konstantynów łódzki
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Zapraszamy do eleganckiego solarium  -Dwa duże komfortowe łóżka Soltron i super tubę Soltron - przyjemne opalanie przy miłej muzyce. Duży wybór bronzerów i przyspieszaczy do profesjonalnego opalania i pielęgnacji ciała po opalaniu. -Usługi kosmetyczne: manicure, pedicure, żel, hybryd, zabie