Groomer Warszawa

Five Star Dog Wilanów

Five Star Dog Wilanów

Inne

Klimczaka 5, 02-797 Warszawa

Fantastyczne podejście do obsługi klienta (psa :)). Bardzo profesjonalne strzyżenie i modelowanie fryzury pieska, kąpiel, przycięcie pazurów i oczyszczenie oczek. 2 godziny bez stresu dla zwierzaka z fantastycznym efektem !!!!! Zdecydowanie polecam salon !!! :)

Wash Dog Ursynów
Zyskaj
zniżkę płacąc

Wash Dog Ursynów

Inne

Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

Po raz kolejny okazało się, że WashDog nie ma sobie równych - w rękach empatycznych profesjonalistów (a konkretniej P.Eweliny) nawet tak zawzięty przeciwnik kąpieli jak mój mix husky, zmienił zdanie co do zabiegów pielęgnacyjnych. Dziękujemy za super podejście i polecamy!

Sprzedaż bonów
OOHS&WOOFS
Zyskaj
zniżkę płacąc

OOHS&WOOFS

Inne

Stalowa 1 , 03-425 Warszawa

Nasze pupile: Meguś i Merkuś, chętnie wybierają się do zakładu OOHS & WOOFS a wracają wypieszczone, zadowolone i w podskokach wracają do domu. Obsługa właściwie troszczy się żeby pobyt naszych pupili był dobry. Dziękujemy i pozdrawiamy, do miłego zobaczenia. H i P. M. M.

Sprzedaż bonów
Wash Dog Wilanów
Zyskaj
zniżkę płacąc

Wash Dog Wilanów

Inne

ul. Gieysztora 4 U4, 02-999 Warszawa

Pani Ola z troską i dużym zaangażowaniem zajęła się moim małym maltańczykiem, wykonując zabieg czysty pies. To już 3-cia wizyta mojego pupilka i na pewno nie ostatnia w wash dog na Wilanowie. Szczerze polecam Panią Olę, szczególnie jeśli piesek jest lękliwy, a właścicielowi zależy na właściwej opiece w czasie zabiegu.

Sprzedaż bonów
Five Star Dog Ursynów

Five Star Dog Ursynów

Inne

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9

Bardzo polecam, to już nasza czwarta wizyta i jak zwykle jesteśmy bardzo zadowoleni :) Felek to 12 letni Golden Retriever (gigant) z którym Pani Kasia poradziła sobie fenomenalnie. Nie dość że Felek czuje się lepiej bez gigantycznej ilości futra to wygląda przeuroczo. Serdecznie polecam.

Fun Fryzjer dla Psa, psi fryzjer, groomer, strzyzenie psow

Fun Fryzjer dla Psa, psi fryzjer, groomer, strzyzenie psow

Inne

Skarbka Gór 61/24, 03-287 Warszawa
0.0
Brak opinii

Zapraszamy na mistrzowskie strzyżenie! Twój pies jest najpiękniejszy! Pomożemy, aby wszyscy to zauważyli! W naszym nowoczesnym gabinecie groomerskim tworzymy magię. Przy użyciu profesjonalnego, innowacyjnego sprzętu, najwyższej jakości kosmetyków i ambitnego podejścia groomera robimy najf

Salony z podobnych kategorii