Groomer Warszawa

Five Star Dog Wilanów

Five Star Dog Wilanów

Inne

Klimczaka 5, 02-797 Warszawa
5.0

Fantastyczne podejście do obsługi klienta (psa :)). Bardzo profesjonalne strzyżenie i modelowanie fryzury pieska, kąpiel, przycięcie pazurów i oczyszczenie oczek. 2 godziny bez stresu dla zwierzaka z fantastycznym efektem !!!!! Zdecydowanie polecam salon !!! :)

Wash Dog Ursynów

Wash Dog Ursynów

Inne

Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

Po raz kolejny okazało się, że WashDog nie ma sobie równych - w rękach empatycznych profesjonalistów (a konkretniej P.Eweliny) nawet tak zawzięty przeciwnik kąpieli jak mój mix husky, zmienił zdanie co do zabiegów pielęgnacyjnych. Dziękujemy za super podejście i polecamy!

Wash Dog Wilanów

Wash Dog Wilanów

Inne

ul. Gieysztora 4 U4, 02-999 Warszawa

Pani Ola jest bardzo dokladna jednoczesnie sprawna i widac, ze wie co robi - wzbudza ogromne zaufanie; piesek zostal umyty dokladnie, wysuszony i wyczesany, uszka umyte z ogromna dokladnoscia i delikatnoscia podsumowujac ekspert przy tym uprzejma i bardzo sympatyczna- na pewno wroce do Pani Oli :-) dziekuje:-)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
OOHS&WOOFS

OOHS&WOOFS

Inne

Stalowa 1 , 03-425 Warszawa

Szanowni Klienci, w związku z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi prowadzenia działalności fryzjerskiej w okresie panującej pandemii - jesteśmy zmuszeni zawiesić usługi zakładu do odwołania. Wszystkie dotychczasowe rezerwacje realizowane będą priorytetowo z momentem otwarcia, o którym

Five Star Dog Ursynów

Five Star Dog Ursynów

Inne

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Apka została ostrzyżona dokładnie z moimi oczekiwaniami, Pani Małgosia obchodziła się z nią nad wyraz delikatnie - jestem zachwycona Jej podejściem do psa. Z pewnością wrócimy na kolejne strzyżenie. Polecam!

Fun Fryzjer dla Psa, psi fryzjer, groomer, strzyzenie psow

Fun Fryzjer dla Psa, psi fryzjer, groomer, strzyzenie psow

Inne

Skarbka Gór 61/24, 03-287 Warszawa
0.0
Brak opinii

Zapraszamy na mistrzowskie strzyżenie! Twój pies jest najpiękniejszy! Pomożemy, aby wszyscy to zauważyli! W naszym nowoczesnym gabinecie groomerskim tworzymy magię. Przy użyciu profesjonalnego, innowacyjnego sprzętu, najwyższej jakości kosmetyków i ambitnego podejścia groomera robimy najf

Salony z podobnych kategorii

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Inne

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

Wizyta przebiegła świetnie! Profesjonalne podejście z miłą atmosferą idealnie opisuje salon Easy Waxing. Czas trwania dwóch zabiegów, jakie wykonywałam u dziewczyn w salonie, w praktyce był o wiele, wiele krótszy od planowanego, a to się ceni;). Do tego miejsca bez wątpienia będę wracała w przyszłości!