Przejdź do głównej zawartości

Groomer Szczecin

Salon Dog Chic - zarezerwuj wizytę

Salon Dog Chic

Inne

Modra 36, 71-220 Szczecin
5.0
Rezerwacja przez Booksy

jak piesek zadowolony to co tu więcej pisać, to nasza druga wizyta, a fionka jest jeszcze szczeniaczkiem, pani Bogna ma super podejście do zwierzątek, piesek wychodzi nie dość, że piękny, wykąpany, uczesany, przycięty to wesoły, ja chyba bardziej się stresuje niż ona. polecam

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
EyeBrow & Lash Bar KWIATOWA 3 - zarezerwuj wizytę

EyeBrow & Lash Bar KWIATOWA 3

Inne

Kwiatowa 3, 71-047 Szczecin
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa, pani wykonująca regulacje doradziła mi z kształtem i kolorem, panie wpisują jaki kolor henny był wykonany i pytają o to przy kolejnej wizycie. Jeden mały minus był taki, że tego dnia był nowy terminal płatniczy i nie mogłam zapłacić kartą

Bezpieczny salon
Nails Zone Kamila Kaliszewska - zarezerwuj wizytę

Nails Zone Kamila Kaliszewska

Inne

Wilków Morskich 9, 71-063 Szczecin
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Kamila zapewnia w pełni profesjonalną usługę na najwyższym poziomie. Przemiła, z ogromnym wyczuciem i nieodłącznym uśmiechem na twarzy sprawia, że wizyta przebiega w cudownej atmosferze. Zawsze dobrze doradzi i znajdzie rozwiązanie w problematycznej sytuacji. Zdecydowanie zostanę tu na dłużej:)Szczerze i serdecznie polecam salon Pani Kamili.

Bezpieczny salon
Szmulki Draże Tatuaże - zarezerwuj wizytę

Szmulki Draże Tatuaże

Inne

Księcia Bogusława X 8 lok. 6, 70-440 Szczecin
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, nie spodziewałam się, że Julia tak fajnie rozładuję napięcie i stres, który mi towarzyszył. Sam zabieg bolał, choć spodziewałam się czegoś gorszego, Julia cały czas dbała o to abym czuła się komfortowo, a zabieg był w miarę możliwości przyjemny.

Natural Skin Clinic - zarezerwuj wizytę

Natural Skin Clinic

Inne

ul. Krasińskiego 10/5, 71-435 Szczecin
4.98
Rezerwacja przez Booksy

Perfekcyjna obsluga, na kazdym etapie zabiegu wszystko bylo wytlumaczone. Dostalam plan na dalsze zabiegi oraz wskazowki do pielegnacji w domu. Wroce na pewno. Goraco polecam!!