Przejdź do głównej zawartości

Groomer Gdańsk

Płatności online
Wash Dog Kowale - zarezerwuj wizytę

Wash Dog Kowale

Inne

Guderskiego 1 a, 80-180 Gdańsk
4.96
Płatności online
Sprzedaż bonów

Zawsze wszystko idealne :)! Panie zawsze słuchają uważnie tego jak piesek ma być obcięty, i ze szczególna uwaga dbają o naszego czworonoga z problemami skórnymi :)! Od momentu, kiedy zdecydowaliśmy się na WashDogs nasza pociecha nie drapie się po wizytach :)!

Płatności online
Happy Dog - zarezerwuj wizytę

Happy Dog

Inne

Łódzka 50, 80-180 Gdańsk
4.95
Płatności online

Jestem bardzo zadowolona. Ze względu na stan sierści konieczne było przedłużenie wizyty, ale byliśmy o tym informowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Efekt końcowy spełniał wszystkie oczekiwania, pies przy odbiorze z salonu wydawał się rozluźniony i zadowolony.

Bezpieczny salon
GROOMOTEKA  - zarezerwuj wizytę

GROOMOTEKA

Inne

Lecha Bądkowskiego 13, 80-137 Gdańsk
Bezpieczny salon

Byliśmy pierwszy raz z naszym 5 miesięcznym Teddym, króliczek pięknie wytrymowany, gładziutki, śliczny. Pani odpowiedziała na wszystkie wątpliwości, pokazała jak dbać o naszego malucha. Wracamy za 10 tygodni na kolejną wizytę i polecam wszystkim króliczom z dłuższą sierścią.

Płatności online
Bezpieczny salon
Huckleberry - zarezerwuj wizytę

Huckleberry

Inne

Jana Matejki 4/8, 80-371 Gdańsk
4.82
Płatności online
Bezpieczny salon

Po zabiegu ząbki są bielutkie, bez kamienia, a co ważniejsze BEZ NARKOZY! Pani Patrycja ma wprawioną rękę a jej spokój i empatią udziela się psiakowi. Polecam każdemu kto ma psa lub kota i zagląda mu czasem do pyska 😉 O zęby trzeba dbać, bo psa czy kota bolą one TAK SAMO JAK NAS...

Salon Pielęgnacji Zwierząt WYCZESANI - zarezerwuj wizytę

Salon Pielęgnacji Zwierząt WYCZESANI

Inne

Generała Leopolda Okulickiego 2D/8, 80-041 Gdańsk
5.0

Kto nie kocha zwierzaków? Dla nas to właśnie one są najwyższym priorytetem! Każdego dnia wkładamy całe serce w opiekę nad Twoimi czworonożnymi przyjaciółmi, aby z wizyt w naszym salonie wracały nie tylko pięknie zadbane, ale i zadowolone! Wyczesani to profesjonalny (ale i pozytywny!) s

Salony z podobnych kategorii