Przejdź do głównej zawartości

Groomer Gdańsk

Płatności online
Wash Dog Kowale - zarezerwuj wizytę

Wash Dog Kowale

Inne

Guderskiego 1 a, 80-180 Gdańsk
4.96
Płatności online
Sprzedaż bonów

Profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera. Pani Klaudia wiedziała, jak zająć się psem, miała do niego bardzo dużo cierpliwości oraz okazała indywidualne podejście. Usłyszałam wiele cennych rad. Piesek jest zadbany i zadowolony. Dolar z niecierpliwością czeka na następną wizytę:)

Płatności online
Happy Dog - zarezerwuj wizytę

Happy Dog

Inne

Łódzka 50, 80-180 Gdańsk
4.98
Płatności online

To już nasza dziesiąta wizyta w salonie Happy Dog i jak zawsze jesteśmy super zadowoleni. Kontakt telefoniczny z salonem wręcz doskonały. Nasza sunia, mimo zaawansowanego wieku, znów najpiękniejsza! Z pewnością wrócimy do Happy Dog za dwa miesiące.

Płatności online
Bezpieczny salon
Huckleberry - zarezerwuj wizytę

Huckleberry

Inne

Jana Matejki 4/8, 80-371 Gdańsk
4.81
Płatności online
Bezpieczny salon

Po zabiegu ząbki są bielutkie, bez kamienia, a co ważniejsze BEZ NARKOZY! Pani Patrycja ma wprawioną rękę a jej spokój i empatią udziela się psiakowi. Polecam każdemu kto ma psa lub kota i zagląda mu czasem do pyska 😉 O zęby trzeba dbać, bo psa czy kota bolą one TAK SAMO JAK NAS...

GROOMOTEKA  - zarezerwuj wizytę

GROOMOTEKA

Inne

Lecha Bądkowskiego 13, 80-137 Gdańsk
Bezpieczny salon

Gorąco polecam usługi u Pani Marty, to osoba o ogromnej empatii i miłości do psiaków. Maksio wyszedł od Pani Marty czyściutki, pachnący i ślicznie ostrzyżony .Maksio jest starszym i schorowanym pieskiem, Pani Marta zajmuje się nim z ogromną cierpliwością i delikatnością. Dziękujemy i pozdrawiamy ANIA I MAKSIO :)

Salon Pielęgnacji Zwierząt WYCZESANI - zarezerwuj wizytę

Salon Pielęgnacji Zwierząt WYCZESANI

Inne

Generała Leopolda Okulickiego 2D/8, 80-041 Gdańsk
5.0

Kto nie kocha zwierzaków? Dla nas to właśnie one są najwyższym priorytetem! Każdego dnia wkładamy całe serce w opiekę nad Twoimi czworonożnymi przyjaciółmi, aby z wizyt w naszym salonie wracały nie tylko pięknie zadbane, ale i zadowolone! Wyczesani to profesjonalny (ale i pozytywny!) s

Salony z podobnych kategorii