Inne Gdynia

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

Inne

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot

Jestem po pierwszym zabiegu usuwaniu dużego tatuażu, efekt widoczny od razu :) miejsce po zabiegu zagoiło sie po 10 dniach. Nie moge sie doczekać następnej wizyty, nie przypuszczałam że już po pierwszym zabiegu będą takie widoczne zmiany, tatuaż jest o wiele bladszy a w niektórych miejscach pigment całkowicie został rozbity.

Hevena Beauty

Hevena Beauty

Inne

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia

Polecam z całego serca Panią doktor. Bardzo dokładna, rzetelna. Osiągnęłyśmy efekt modelowania ust właśnie taki jak chciałam, czyli naturalny. Jestem bardzo zadowolona :)

Wash Dog Gdynia

Wash Dog Gdynia

Inne

Bytomska 26 (pl. Górnośląski), 81-809 Gdynia

Obawialiśmy się wizyty, bo szliśmy pierwszy raz, ale niepotrzebnie. Adoptowany ze schroniska piesek był bardzo brudny, a wyszedł czysty i pachnący. Panie są bardzo miłe i mają pozytywne podejście. Poradziły sobie z niezbyt współpracującym i bojącym się wody klientem.

Yasumi SPA ( Gdańsk Madison // Sopot)

Yasumi SPA ( Gdańsk Madison // Sopot)

Inne

Armii Krajowej 122 // Rajska 10, 81-824 Sopot // Gdańsk

Z przyjemnością wracam do masażu twarzy "Sezon na śliwki". Masaż jest stworzony dla mnie, czuję się po nim rewelacyjnie odprężona, a twarz za każdym razem wygląda świetnie. Sukces tego masażu to wprawne dłonie mojej Pani Agnieszki:-) Zapisałam się już na kolejny masaż. Pani Agnieszko, dziękuję i do zobaczenia wkrótce:-)

Bay of Beauty - Zatoka Piękna

Bay of Beauty - Zatoka Piękna

Inne

Inżynierska 44, 81-512 Gdynia
4.9

Rzadko odwiedzam takie miejsca, ale żona nie dała mi tym razem wyboru.... Po wszystkim muszę powiedzieć, że było ok, bez spinki i zakłopotania. Chyba zaczynam rozumieć dlaczego dziewczyny lubią takie miejsca.

Veoli Clinic

Veoli Clinic

Inne

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
5.0

Odwiedziłam klinikę Veoli Clinic. Pani Marietta zajęła się mną troskliwie, zasugerowała zabieg usuwania naczynek. Jestem zauroczona profesjonalizmem, troską i bardzo miłą obsługą. Również wystrój kliniki i wspaniała atmosfera zrobiły na mnie wrażenie. Na pewno tu wrócę, ponieważ jestem bardzo zadowolona z rezultatów 😘❤ Dziękuję pięknie.

Isabel centrum zdrowych stóp

Isabel centrum zdrowych stóp

Inne

Floriana Ceynowy 3, 84-230 Rumia

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze i fachowym wykonaniu zabiegu. Wnuczka mimo początkowego stresu wyszła z uśmiechem , ja szczęśliwa ze już mnie nie czeka ponowny ból wzrastającego paznokcia😁 . Dziękuje ,5 w pełni zasłużona 😁

Sanus Pedi - poradnia podologiczno medyczna

Sanus Pedi - poradnia podologiczno medyczna

Inne

Zygmunta Augusta 6, 51, 81-359 Gdynia
4.9

Pani Lidia bardzo profesjonalna i sympatyczna. Uświadomiła mi wiele rzeczy o których nie miałem dotąd pojęcia i co najważniejsze, nie muszę usuwać paznokcia a przypadłość jego zdeformowania da się wyleczyć :) Polecę każdemu.