Przejdź do głównej zawartości

Fizjoterapeuta Wrocław

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Inne

Ślężna 27A, 53-301 Wrocław

Zarówno salon jak i masaż bardzo fajny. Atmosfera przyjemna,można było odczuć, że Pani która wykonywała masaż to profesjonalistka. Dokładnie powiedział mi o problemie, które mięśnie są spięte i co powinnam robić. Mimo, że to masaż leczniczy i tak udało mi się zrelaksować. Bordzo miło wspominam wizytę.

Klinika Urody MaDa - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody MaDa

Inne

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
4.98

Zawsze jestem zadowolona z wizyty w Salonie ale tym razem po raz pierwszy trafiłam w ręce p. Alicji. Pedicure wykonany perfekcyjnie, w miłej atmosferze i co mnie zaskoczyło - pp raz pierwszy tak delikatnie i bez łaskotania (mam bardzo wrażliwe stopy). Pedicure przestaje być nieprzyjemnym obowiązkiem. Polecam p. Alicję, na pewno wrócę!

Ortomedicum Wrocław - zarezerwuj wizytę

Ortomedicum Wrocław

Inne

aleja Jana Kasprowicza 9a, 51-136 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Profesjonalne podejście specjalisty sprawiło, że poczułam się zrozumiana i ludzko zaopiekowana. Konkretne wskazówki i gotowość pomocy w razie pojawiających się niepokojów przekonała mnie o tym, że jest to specjalista przy którym czuję się bezpiecznie.

FizjoHome - zarezerwuj wizytę

FizjoHome

Inne

al. Gen. Józefa Hallera 95 , 53-201 Wrocław
4.98
Bezpieczny salon

Uczęszczamy na zajęcia od października 2019. Moja córka zaczęła się uśmiechać. Pół roku temu miała problemy z wadą postawy. Jest luty i trzyma się prosto. Bardzo dziękujemy Pani Agacie za zaangażowanie i profesjonalne podejście do nastolatki :) Polecamy z całego serca:)

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi

Inne

Fiołkowa 1, 52-200 Wysoka
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Gabinet bardzo profesjonalnie wyposażony. Przed zabiegiem opowiedziano mi w sposób wyczerpujący na jego temat i odpowiedziano na wszystkie nurtujące mnie pytania. Bardzo miła atmosfera i indywidualne podejście do klienta.

SC Beauty Clinic Wrocław - zarezerwuj wizytę

SC Beauty Clinic Wrocław

Inne

Mińska 38, 54-610 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Bardzo starannie i profesjonalnie wykonane paznokcie hybrydowe. Pani za każdym razem tłumaczyła, czego używa i dlaczego, dopytując, czy wszystko w porządku. Oprócz tego nastrojowa muzyka i wnętrze. Polecam serdecznie

Trener Kręgosłupa Joanna Geisler - zarezerwuj wizytę

Trener Kręgosłupa Joanna Geisler

Inne

Grabiszyńska 165, 53-439 Wrocław
0.0
Brak opinii

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Mam za sobą krajowe oraz zagraniczne praktyki, m.in. w: Klinice Fizjoterapii i Osteopatii Axis w Walencji, renomowanym hiszpańskim klubie sportowym Levante, w Monachium jako prywatny fizjoterapeuta oraz we

Ortogenic - zarezerwuj wizytę

Ortogenic

Inne

Grota-Roweckiego 34, 52-219 Wrocław
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

W naszym Centrum wiemy, że zdrowe stopy to podstawa. Jest wiele gabinetów oferujących porady podologiczne, lecz w Ortogenic pacjent jest obsługiwany kompleksowo. Decydując się na wizytę w tej placówce dowie się w jakim stanie jest jego „osobisty środek transportu”, skorzysta z profesjonalne