Fizjoterapeuta Świdnica

33 wyniki

Fanaberia

Księcia Bolka 13, 58-100 Świdnica
5.0
97 opinii

Cóż… Masaż leczniczy to nie żadne kizi – mizi, ale najważniejsze, że był skuteczny. Polecam serdecznie podejście do klientki, umiejętności oraz profesjonalizm Pana Mariusza.

Salony z tej samej miejscowości

Warsztat Fryzjerski Świdnica

Kazimierza Pułaskiego 18, 58-100 Świdnica
5.0
1859 opinii

Oceniam na 10! Wielki plus dla tego Warsztatu za profesjonalną obsługę, podejście, doradztwo i humor! Widać że pracownicy cenią sobie podejście do klienta ciepli, życzliwi i konkretni! Wrócę tu nie raz i zachęcam każdego! Bardzo dziękuje za ostrzyżenie również syna ;) Pozdrawiam i do zobaczenia!

Salon Urody Ewa

Siostrzana 7a, 58-100 Świdnica
5.0
470 opinii

Dzisiejszą wizytę mogę zaliczyć do bardzo udanych! Brwi wyglądają świetnie - zarówno kolor, jak i ich kształt po regulacji. Jestem Waszą klientką od kilku lat i zawsze chętnie do Was wpadam, gdy tylko jestem w Świdnicy. Gdybym mogła dałabym Wam 6 gwiazdek! :) :)

Koncepcja Piękna Katarzyna Górajewska

Komunardów 4/1B, 58-100 Świdnica
5.0
1 opinia

Koncepcja Piękna Katarzyny Górajewskiej to miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowa i będziesz mogła, pod okiem profesjonalistów, zadbać o swoje ciało. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy doradzą Ci, jak najlepiej pozbyć się problematycznych niedoskonałości. Wspólnie zap

Salony bez rezerwacji online