Rehabilitacja Warszawa

3599 wyników

FootMedica

Fizjoterapeuta

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
5.0
458 opinii

Wspaniałe miejsce, niezwykle profesjonalny i ukierunkowany na pacjent personel, nowoczesny sprzęt na najwyższym poziomie. Nigdy przedtem nie miałam takiego szczegółowego badania. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wysoka jakość usług i zależy im na własnym zdrowiu.

MEDICA SPA

Fizjoterapeuta

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1395 opinii

The service quality and the atmosphere was amazing. Additional thanks to pani Sylwia for the great massage. Everything was on a very high level. I would definitely recommend to everyone!!!

Prawda Clinic

Fizjoterapeuta

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
101 opinii

Wizytę oceniam na 5. Wskazówki do dalszego postępowania rehabilitacyjnego bardzo profesjonalne. Czuję się będąc w gabinecie, że poświęcony czas jest tylko dla mnie w celu zapewnienia jak najlepszej diagnozy i odpowiednio dobranej rehabilitacji. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Prof&Care

Fizjoterapeuta

Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa
5.0
70 opinii

Serdecznie dziękuję Panu Mateuszowi za pomoc. Udało się, częściowo po pierwszej wizycie, a po drugiej, prawie bóle ustąpiły. Dziękuję za telefoniczne konsultacje i ukierunkowanie na dalsze leczenie kolana. Diagnoza Pana Mateusza znalazła potwierdzenie w badaniu USG.

REHMEDIS

Fizjoterapeuta

Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa
5.0
72 opinie

Rehmedis Centrum Rehabilitacji to nowoczesna placówka, która zajmuje się diagnostyką i rehabilitacją. Specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji m.in. kręgosłupów, stawów, urazów sportowych i wad postawy. Wyjątkowo dobre efekty ma w leczeniu schorzeń i bólów kręgosłupa. Klinika zatrudnia w

EveMedica Rehabilitacja Zdrowie i Uroda

Fizjoterapeuta

Franciszka Klimczaka 13/146, 02-797 Warszawa
0.0
Brak opinii

Szczęście to szczególny stan równowagi pomiędzy ciałem fizycznym, umysłem i duchem. Osiągnięcie życiowego spełnienia jest możliwe niezależnie od metryki. Po prostu nigdy nie rezygnuj z marzeń ani z aktywności. Ciesz się zdrowiem i dobrą kondycją na długi czas, podejmując mądre decyzje, dbaj

Gabinet Rehabilitacji i Masażu Body Re-Start

Fizjoterapeuta

Maciejewskiego 3, 03-187 Warszawa
0.0
Brak opinii

Nazywam się Tomasz Jaroszewski. Jako absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF i wielki entuzjasta aktywnego spędzania czasu, wiem, jak ważny jest ruch i utrzymywanie organizmu w dobrej kondycji. Niestety ciągły stres i szybkie tempo życia nie sprzyja prozdrowotnemu podejściu. Notoryczn

O Mały Włos

Fizjoterapeuta

Światowida 58, 03-144 Warszawa
0.0
Brak opinii

Po wielu latach pracy zawodowej łącząc ją oczywiście z pasją, stwierdziłem jednogłośnie że perfekcja nie istnieje. Perfekcja dla każdego z nas jest czymś innym… Ja to słowo wolę zamienić słowem „Fenomenalny”. Fenomenalny efekt mojej pracy to efekt, w którym i artysta i dzieło znajdują wspól

Salony z podobnych kategorii

Fifty Fifty Concept

Fizjoterapeuta

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1127 opinii

Jestem bardzo zadowolona z cięcia, nadało objętości włosom. Fajnie, że Arek udzielił mi kilku wartościowych porad (odnośnie modelowania grzywki na co dzień i polecenie odżywki, która może rozwiązać problemy z rozczesywaniem) - duży plus. Miła atmosfera :) Dzięki!

Ce-Ce Beauty Clinic

Fizjoterapeuta

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14685 opinii

Masaż jest inny niż wszystkie , przy regularnym stosowaniu wszelkie bóle kręgosłupa przechodzą. Polecam bez zastanowienia. Można pozbyć się również bólu powstającego na skutek stresu. No cóż u Aleksandra bywam od 4 lat, każdy powinien spróbować, mojemu mężowi pomagał przy bólu barku- jest to terapia naturalna.