Rehabilitacja Gdańsk

Good Luck Club

Good Luck Club

Inne

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk

Fizjoterapeuta Adrian pokazywał jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i na co zwrócić uwagę. Dawał potrzebne rady i wskazówki, żeby ćwiczenia były jak najbardziej efektywne. Na wizytach zawsze panuje świetna atmosfera, bo Adrian ma świetne podejście do pacjentów. Poza tym, cechuje go duża wiedza, rzetelność, profesjonalizm i chęć pomocy.

Salony z podobnych kategorii

Salon Sopot

Salon Sopot

Inne

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Zdecydowanie polecam! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Kamila, u której byłam ostatnio na parafinie dłoni zmieniła ten "zwykły" zabieg w prawdziwy relaks. Brakuje takich osób w dzisiejszym roszczeniowym świecie. Na pewno wrócę!

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

Inne

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot
5.0

Bardzo dokładnie konkretnie i regularnie zrobione paznokcie. Zawsze odpowiednio dobrany kolor do mojego nastroju,a bywam bardzo kapryśna:-) Dlatego Dziękuję Oli za wytrwałość cierpliwość i stalowe nerwy. Życzę Ci w tym Nowym Roku samych konkretnych klientek😃😄

Laboratorium Urody

Laboratorium Urody

Inne

Zeusa 82, 80-180 Kowale

Masaż kobido to najlepszy masaż z jakim się spotkałam, Pani Magda wprowadza w stan głębokiego relaksu. Wcześniej byłam strasznie spięta, jednak z tym sobie super poradziła. Już po drugim masażu zauważyłam widoczne efekty - zmarszczki na czole się wygładziły. Polecam każdej Pani, bo jest to coś dobrego i dla ducha i dla twarzy :)

Bonisławskie Therapy - kosmetologia&medycyna estetyczna

Bonisławskie Therapy - kosmetologia&medycyna estetyczna

Inne

Bolesława Krzywoustego 19A, 80-360 Gdańsk

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zabieg bezbolesny, moja cera tuż po peelingu wyglądała na oczyszczoną, zwęziły się pory a co najważniejsze, odzyskałam wiarę, że da się jeszcze zrobić coś z moją cerą. Dziękuję za fachowe porady i przemiłą obsługę.

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk

Pełen profesjonalizm, fachowe i rzetelne podejście do pacjenta, miła i przyjazna atmosfera. Jestem przekonana, że po 20 latach borykania się ze swoim problemem trafiłam w dobre ręce. Szczerze polecam usługi podologiczne.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

Błyskawicznie co bardzo ważne w przypadku dzieci. To była pierwsza dziurka w zębie mojego synka, ale myślę, że dzięki profesjonalnemu i miłemu podejściu personelu nie będzie problemów, żeby namówić go na kontrolę za pół roku. ps. Z prezentem-nagrodą, którą dostał w gabinecie nie chce się w ogóle rozstać:)

MAM

MAM

Inne

aleja Rzeczypospolitej 4, 80-369 Gdańsk

Na panią Julię zawsze można liczyć - jest świetną specjalistką od dłoni i stóp, ale też od człowieka - doskonale wie, kiedy nad paznokciami możemy porozmawiać, a kiedy zwyczajnie pomilczeć. Nigdy nie jest to krępujące. Taka osoba i taka terapia to skarb - zarówno dla klientek/klientów, jak i dla pracodawcy. Dziękuję.