Fizjoterapeuta Poznań

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Inne

Libelta 14, 61-706 Poznań
Bezpieczny salon

Jak zawsze, wyszłam w 100% usatysfakcjonowana! :) Masaż leczniczy profesjonalnie wykonany przez Panią Agnieszkę przyniósł cudowną ulgę na pospinane plecy, a zabieg na twarz w wykonaniu Pani Joasi pozwolił się w pełni odprężyć :) I tym razem nie mam żadnych zastrzeżeń, idealna obsługa klienta :)

Sprzedaż bonów
SPA 1306

SPA 1306

Inne

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań
Bezpieczny salon

Skala oceny jest do 5.0, a ja oceniam efekty i pracę Pani Marii - na 6, albo więcej. Super terapeutka, z wspaniałym podejściem do pacjenta. Efekty jej pracy odczuwałem już za pierwszym razem, a teraz - to jest lekarstwo na moje kłopoty z bólami mięśni i nie tylko. Ustąpiły mi bóle głowy i chodzę, jak "przecinak". Będę korzystał i polecał!

Fizjo-Med

Fizjo-Med

Inne

Armii Poznań 31, 62-020 Swarzędz
4.9
Bezpieczny salon

Wybralam FizjoMed tylko ze wzgledu na odleglosc od miejsca zamieszkania nie wiedzac jak bedzie i trafilam w dziesiatke. Klinika bardzo przyjemna ale przede wszystkim fizjoterapeuci przemili i profesjonalni. Nie stwarzaja bariery interpersonalnej. Wiedza jak postepowac z pacjentem. Polecam!

Sprzedaż bonów
Studio Urody Bellesa

Studio Urody Bellesa

Inne

Bóżnicza 1, 61-751 Poznań
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Studio Urody Bellesa Beaty Burdyńskiej to wyjątkowe miejsce. Sama atmosfera w nim panująca sprawia, że chce się wrócić po więcej. Jednak to szeroka gama zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowany i bardzo kompetentny zespół jest największym atutem naszego Studia. Oferujemy usługi, które ni

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii