Fizjoterapeuta Poznań

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Inne

Libelta 14, 61-706 Poznań

Jak zawsze, wyszłam w 100% usatysfakcjonowana! :) Masaż leczniczy profesjonalnie wykonany przez Panią Agnieszkę przyniósł cudowną ulgę na pospinane plecy, a zabieg na twarz w wykonaniu Pani Joasi pozwolił się w pełni odprężyć :) I tym razem nie mam żadnych zastrzeżeń, idealna obsługa klienta :)

SPA 1306

SPA 1306

Inne

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Skala oceny jest do 5.0, a ja oceniam efekty i pracę Pani Marii - na 6, albo więcej. Super terapeutka, z wspaniałym podejściem do pacjenta. Efekty jej pracy odczuwałem już za pierwszym razem, a teraz - to jest lekarstwo na moje kłopoty z bólami mięśni i nie tylko. Ustąpiły mi bóle głowy i chodzę, jak "przecinak". Będę korzystał i polecał!

MONA CENTRUM URODY

MONA CENTRUM URODY

Inne

Umultowska 45, 61-614 Poznań
4.9

Wszystko w jak najlepszym porządku. Zawsze jestem punktualni przyjęta, salon jest czysty i przyjemnie się w nim spędza czas. Pani Magda bardzo sympatyczna i jest dobrym fryzjerem. Po wizycie włosy długo dobrze się układają. Jestem zadowolona. :)

Centrum Rehabilitacji i Kosmetologii Lascada

Centrum Rehabilitacji i Kosmetologii Lascada

Inne

Malwowa 113, 60-175 Poznań
5.0

Zabieg super, skóra gładka jak pupcia niemowlaka! I to już po pierwszym zabiegu, salon bardzo fajny oprócz kosmetologi i pwznokci jest jeszcze fizjoterapia na którą sie również wybieram ze wzgledu na siedzący tryb życia, plecy czasem dokuczają. Muszę wspomnieć o na prawdę przesympatycznej obsłudze, plusem jest również miejsce parkingowe :)

Piękno na Zdrowie

Piękno na Zdrowie

Inne

Przepiórcza 4, 60-162 Poznań
5.0

Piękno na zdrowie to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą osoby pragnące poprawić swój stan zdrowia przez uzyskanie właściwej wagi, a także skorzystać z zabiegów poprawiających urodę. Dzięki współpracy ze specjalistami z Piękno na zdrowie można osiągnąć ciekawe efekty, które utrzymają si

Studio Urody Bellesa

Studio Urody Bellesa

Inne

Bóżnicza 1, 61-751 Poznań
0.0
Brak opinii

Studio Urody Bellesa Beaty Burdyńskiej to wyjątkowe miejsce. Sama atmosfera w nim panująca sprawia, że chce się wrócić po więcej. Jednak to szeroka gama zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowany i bardzo kompetentny zespół jest największym atutem naszego Studia. Oferujemy usługi, które ni

Salony z podobnych kategorii

Gabinet Ingenium

Gabinet Ingenium

Inne

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Bardzo miła obsługa, manicure hybrydowy wykonany bardzo profesjonalnie, szybko, ale dokładnie. Duży wybór kolorów. Warto wcześniej zapytać do której z Pań się umówić jeśli chce się robić bardziej skomplikowane wzorki. Oceniam jak najbardziej pozytywnie :) Polecam serdecznie!