Fizjoterapeuta Milanówek

37 wyników

FizjoPunkt

Dembowskiej 8, 05-822 Milanówek
0.0
Brak opinii

Ból ogranicza i przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności. Forma fizyczna po przebytych operacjach nie jest taka, jak przedtem. Z wiekiem zaczynają o sobie przypominać dawne kontuzje i niedoleczone dolegliwości. Dysfunkcje narządu ruchu nierzadko krępują i skazują Pacjentów na samotno

ALFIJA Lena Myszkowska

Dębowa 7, 05-825 Grodzisk mazowiecki
5.0
25 opinii

Super wyglądają moje paznokcie. Połączenie dwóch kolorów, ciekawe i cudne. Paznokcie tytan trzymają się świetnie, a wszystkie prace domowe wykonuje bez ochronnych rękawiczek. Atmosfera , kawka- to wszystko wpływa na to że przemiłą atmosferę. Jeszcze raz dziękuję Lenko.

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Pracownia Perfect Line

Miła 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
5.0
8 opinii

Cudowne miejsce, które poza klimatem przede wszystkim wyróżnia się profesjonalizmem. Pani Kasia jest perfekcyjną i doświadczoną osobą, która zaraża swoim uśmiechem i dobrą energią. Jestem pewna, że każda Klienta będzie się czuła w tym miejscu perfekcyjnie ;) Wrócę na pewno!

Salony bez rezerwacji online

Aga Gabinet Kosmetyczny

Łąkowa 73, 05-822 Milanówek
5.0
2 opinie
niezweryfikowany

Aga Gabinet Kosmetyczny znajduje się przy Łąkowa 73 w Milanówku. Dobry salon kosmetyczny to taki, który dba nie tylko o jakość usług, ale również o odpowiednią atmosferę i samopoczucie swoich klientów. Tak właśnie jest w Aga Gabinet Kosmetyczny. Z wielką przyjemnością doradzimy najlepsze ro

Aga Gabinet Kosmetyczny. Mikrodermabrazja, kawitacja

Łąkowa 73, 05-822 Milanówek
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Gabinet świadczący profesjonalne usługi kosmetyczne. W swojej ofercie ma mezoterapię, mikrodermabrazję, peelingi, zabiegi kosmetyczne, a także liczne kuracje pielegnacyjne. Fachowa obsługa w niskiej cenie.