Masaż rehabilitacyjny Gliwice

Salony z podobnych kategorii

Glamour Day Spa

Glamour Day Spa

Inne

Kozielskа 80, 44-121 Gliwice
5.0
1600 opinii

Miła, przyjemna, atmosfera sprzyjająca całkowitemu rozluźnieniu się. Profesjonalna obsługa,przekroczyła moje oczekiwania, polecam masaż gorącą czekoladą.

Victoria Day Spa luxury na Rynku

Victoria Day Spa luxury na Rynku

Inne

Rynek 3/2, 44-100 Gliwice
5.0
2755 opinii

Mimo tego że nie spodziewałam się że masaż będzie aż tak intensywny ;)) To jestem bardzo zadowolona, był wykonany w miłej atmosferze, pani fizjoterapeuta była bardzo profesjonalna i cały czas dbała o mój komfort. Z chęcią to jeszcze kiedyś powtórzę.

Abacosun Gliwice

Abacosun Gliwice

Inne

Bytomska 9, 44-100 Gliwice
5.0
1525 opinii

Pani Kasia ratuje mój bark i rękę - masaz i zabieg z użyciem leczniczych prądów podziałało od razu ulgowo ! Zostanę Pani wierna klientką❤ A kolagenowa nowość na buzie uczyniła ja rozświetlona i maxymalnie nawilżona 😘

Centrum Kosmetologii Kirey Gliwice

Centrum Kosmetologii Kirey Gliwice

Inne

Częstochowska 23, 44-100 Gliwice
5.0
96 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Państwa salonie. Pani Marzena okazała się osobą przesympatyczna i bardzo kompetentną. Jakość wykonanej usługi oceniam bardzo wysoko a atmosferę która kosmetolog stworzyła za wyjątkowa.

Victoria Day Spa luxury - ul. Zwycięstwa 63/1

Victoria Day Spa luxury - ul. Zwycięstwa 63/1

Inne

Zwycięstwa 63/1, 44-100 Gliwice
4.9
277 opinii

Obsługa fachowa. Podejście do klienta b. miłe a jednocześnie dyskretne. Czysto, schludnie, dobra atmosfera do relaksu. Jestem nie po raz pierwszy b. zadowolona z obsługi i zabiegów wykonanych przez p. Katarzynę.

Dobosz Clinic

Dobosz Clinic

Inne

Malinowa 23, 44-144 Żernica
5.0
105 opinii

Z zabiegów korzystam od jakiegoś czasu regularnie. Poddając ocenie miejsce personel z czystym sumieniem otrzymują najwyższą ocenę. Profesjonalnie, czysto, higienicznie, jestem bardzo zadowolona! Sam zabieg również oceniam dobrze natomiast efekty widać po kilku seriach takze należy uzbroić się w cierpliwość.

Gabinet Podologiczny Katarzyna Miaz

Gabinet Podologiczny Katarzyna Miaz

Inne

Zygmunta Starego 13/9, 44-100 Gliwice
5.0
118 opinii

Polecam!!! Trafiłam do Pani Izabelii, która jest profesjonalna w tym co robi. Do tego wprowadza miła atmosferę, jest uśmiechnięta i przemiła dla pacjentów. Po dzisiejszej wizycie jestem spokojna i optymistycznie nastawiona na kolejne spotkania z Panią Iza😄

Mehendi

Mehendi

Inne

Ułanów, 2, 44-194 Knurów
5.0
122 opinie

Od zawsze nie lubiłam mieć robionych brwi pienceta, aodkąd chodzę na ten zabieg do pani Ani jestem mega zadowolona, nic nie boli, nie szczypie. Pani Ania robi to tak delikatnie że mogę u niej naprawdę się zrelaksować. Polecam w 100%

Ortomedicum - Gliwice

Ortomedicum - Gliwice

Inne

Skowrończa 1, 44-100 Gliwice
5.0
106 opinii

Badanie pozwoliło wykryć wady postawy u dziecka. Otrzymałam zalecenia dzięki którym uniknie ono większych problemów w przyszłości. Badanie było bardzo profesjonalne i przebiegło w miłej atmosferze. Polecam panią Magdę. Ma niesamowite podejście do dzieci i potrafi zmotywować do ćwiczeń.

SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

Inne

Młodych Patriotów 7, 44-122 Gliwice
4.9
37 opinii

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego. Znajdziecie u Nas Państwo zakres najszerszych usług z dziedziny kosmetologii estetycznej, makijażu permanentnego, stylizacji paznokci oraz wiele innych. Nasze Centrum powstało na bazie wieloletniego doświadczenia z