Masaż rehabilitacyjny Gdańsk

Salony z podobnych kategorii

Salon Urody AS Professional Beauty

Inne

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
966 opinii

Byłam już drugi raz na zabiegu pielęgnacyjnym na włosy i strzyżeniu. Pani Irena bardzo sumiennie wykonuje swoją pracę i dokładnie odpowiada na pytania dotyczące zabiegu i nie tylko, doradza w pielęgnacji i jest bardzo miłą osobą. Chętnie będę wracać :)

QUIRIS House of Hair&Beauty

Inne

Heweliusza 15, 80-890 Gdańsk
5.0
327 opinii

Jestem zachwycona umiejętnościami Pana Jarka. Doskonale umie dobrać metody pracy,by koloryzacja wypadła zgodnie z oczekiwaniami. Wracam już któryś raz do niego i na pewno będę wracać jeszcze. Zawsze jestem zadowolona. Polecam oddać się bez wahania w jego ręce, to bardzo doświadczony i sympatyczny profesjonalista.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
4.9
571 opinii

Błyskawicznie co bardzo ważne w przypadku dzieci. To była pierwsza dziurka w zębie mojego synka, ale myślę, że dzięki profesjonalnemu i miłemu podejściu personelu nie będzie problemów, żeby namówić go na kontrolę za pół roku. ps. Z prezentem-nagrodą, którą dostał w gabinecie nie chce się w ogóle rozstać:)

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
990 opinii

Dziękuję serdecznie Pani Joannie za bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do mojego problemu. Z wielką przyjemnością i zaufaniem odwiedzałam Gabinet: czyściutko, milutko i profesjonalnie. Ceny usług i preparatów przystępne. Jeszcze raz dziękuję.

Good Luck Club

Inne

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
5.0
737 opinii

Fizjoterapeuta Adrian pokazywał jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i na co zwrócić uwagę. Dawał potrzebne rady i wskazówki, żeby ćwiczenia były jak najbardziej efektywne. Na wizytach zawsze panuje świetna atmosfera, bo Adrian ma świetne podejście do pacjentów. Poza tym, cechuje go duża wiedza, rzetelność, profesjonalizm i chęć pomocy.

Laboratorium Urody

Inne

Zeusa 82, 80-180 Kowale
5.0
1180 opinii

Kolejna wizyta, kolejny zachwyt i podziw dla Aliny, która z wyjątkową pasją wykonuje swoją pracę. Na dodatek w punkt potrafi dostrzec potrzeby Klienta i przejąć inicjatywę, wyjść naprzeciw z gotowym rozwiązaniem :-) Polecam gorąco, w szczególności najbardziej wymagającym ;-)

FIVE SENSES float spa

Inne

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
4.9
533 opinie

Duża dbałość o detale - od wystroju, przez wspaniałą obsługę i dobór pięknie pachnących kosmetyków, aż po samą jakość usług. Chociaż już sam w sobie floating jest bardzo wyciszający, to w połączeniu z masażem jest jeszcze bardziej relaksujący i daje ogromny wypoczynek nie tylko ciału, ale i głowie.

Nature Life Maja Lewandowska

Inne

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
5.0
245 opinii

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Duża dawka motywacji ☺️ Pani Maja bardzo kulturalna, uprzejma i uśmiechnięta. Wszystkie informacje i zalecenia zostały mi przedstawione jasno i czytelnie. Z pierwszej wizyty jestem zadowolona, mam nadzieję, że kolejne również przebiegną pomyślnie a współpraca przyniesie zamierzone efekty ☺️