Przejdź do głównej zawartości

Masaż leczniczy Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Masażu i Terapii Naturalnej JuriMo - zarezerwuj wizytę

Studio Masażu i Terapii Naturalnej JuriMo

Inne

ul. Czarnowiejska 75, 30-049 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Masaż brzucha to nowość dla mnie - p. Tatiana trafnie namierzyła żle funkcjonujące narządy i zaproponowała wspierającą leczenie dietę. Ufam, że doświadczenie p. Tatiany przywróci prawidłową pracę mojego organizmu i dlatego wykupiłam jeszcze kilka masaży.

Human Body Gabinet Masażu - zarezerwuj wizytę

Human Body Gabinet Masażu

Inne

Jana Długosza 13, 30-512 Kraków
5.0

Najlepszy masaż w Krakowie!!! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. To nie tylko masaż leczniczy, a cały instruktaż jak ćwiczyć i rozluźniać przemęczone partię mięśni. Pani Natalia to świetny fachowiec i specjalista. Do tego świetny gabinet przytulny i nowoczesny. Polecam!

Gabinet Masażu I Rehabilitacji Alan Med  - zarezerwuj wizytę

Gabinet Masażu I Rehabilitacji Alan Med

Inne

Lucjana Rydla 6, 30-130 Kraków
4.98

Pan Adrian wykazał się profesjonalizmem i empatią. Dzięki jego pracy poczułem się lepiej i wiem jakie ćwiczenia robić, aby dolegliwość słabego ścięgna Achillesa nie powróciła. Ale nawet jak będę w pełni sprawny to i tak wrócę tu na masaż. Dla relaksu!

Bezpieczny salon
MASARNIA TWÓJ MASAŻ - zarezerwuj wizytę

MASARNIA TWÓJ MASAŻ

Inne

Morelowa 32, 30-222 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Lana to wspaniała dziewczyna. Profesjonalnie mnie wymasowała, totalnie rozluźniła, wręcz uzdrowiła! Dodatkowo miło nam się rozmawiało na wiele tematów. Powróciły nawet wspomnienia z czasów, jak się okazało wspólnego liceum. Polecam osobę i miejsce z klimatem.

Podiatrica - zarezerwuj wizytę

Podiatrica

Inne

Krowoderskich Zuchów 16, 31-272 Kraków
4.95

Pani Joanna szybko zdiagnozowala mój problem, wytłumaczyła jak będzie wyglądał proces terapeutyczny, dzięki czemu wiem co możemy wspólnie wypracować zarówno w trakcie terapii manualnej, jak i za pomocą zadawanych ćwiczeń.