Masaż leczniczy Kraków

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Inne

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Magiczne dłonie! Od kilku lat mam problem z rwą kulszową od razu po wyjściu z gabinetu poczułam ulgę. Pani Ola poinstruowała jakie ćwiczenie dodatkowo wykonywać w domu. Pełen profesjonalizm, zaplanowanych mam jeszcze kilka wizyt a już po pierwszej mogę szczerze polecić z całego serca.

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Inne

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Jeśli szukasz miejsca z przyjemną atmosferą w którym można się wyciszyć i profesjonalnego podejścia do klienta to dobrze trafiłeś! P. Natalia ma niezwykłe podejście do klienta, jej wiedza i doświadczenie sprawiły, że bóle głowy zniknęły na zawsze! Polecam, naprawdę warto skorzystać z usług tego gabinetu!

Salony z podobnych kategorii

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Inne

Jana Woronicza 12, 31-409 Kraków

Po powrocie z ferii i nart, moja skóra wymagała szybkiej pomocy, która oczywiście otrzymałam od Pani Izabeli, wiedząc że ekspresowo rozwiąże mój problem. Tak też się stało, jestem zachwycona efektami które utrzymują się już drugi tydzień. Uwielbiam to miejsce i efektywność zabiegów.

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Uff... moja twarz wróciła do normalnego wyglądu ! Przed zabiegiem miałam mega spiętą, wysuszoną twarz na której widać było łuszczącą się skórę.. Oxybrazja i najlepszy krem nawilżający przywrócił mi normalny wygląd 😊 Polecam w nagłych wypadkach spiętej i wysuszonej skóry. Natychmiastowa ulga gwarantowana !