Fizjoterapeuta Łódź

585 wyników

Pazurkowo

Inne

Piotra Skargi 8/10 lok. 30, 93-036 Łódź
5.0
224 opinie

Zdecydowanie najlepszy salon kosmetyczny w jakim byłam! Atmosfera - rewelacja! Panie kosmetyczki - super miłe a do tego (co najważniejsze) profesjonalistki! Mają szeroką wiedzę kosmetologiczną. Można wyczuć, że jest się w dobrych rękach. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona! Na pewno niebawem wrócę. :)

Centrum Zdrowia i Urody Estetic Star HollyŁódź

Inne

Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92, 91-341 Łódź
0.0
Brak opinii

Centrum Zdrowia i Urody Estetic Star Hollyłódź zaprasza na luksusowe usługi z zakresu kosmetyki i kosmetologii estetycznej. Troszczymy się o Twoje zdrowie, młodzieńczy wygląd i dobre samopoczucie. Tworzymy miejsce przyjazne, odpowiadające Twoim wymaganiom. Dbamy o odpowiednią atmosferę

Eskulap Retkinia - Rehabilitacja

Inne

Janusza Kusocińskiego 61, 94-054 Łódź
0.0
Brak opinii

W Eskulap Retkinia zdajemy sobie sprawę, że życie generuje mnóstwo stresów i trudności, które mają olbrzymi wpływ na Twój organizm i Twoją formę. Warto być świadomym możliwych konsekwencji i zawczasu zadbać o zdrowie, relaks i odpowiedni czas dla siebie. Wiemy, że czasem organizm broni

Salony z podobnych kategorii

Tomasz Derach Hair&Body

Inne

Andrzeja Sacharowa 30, 92-542 Łódź
4.9
1139 opinii

Super! Wszystko na "6". Włosy lekko za ramiona chciałam obciąć na krótko - dodam że włosy gęste, proste, dosyć twarde i trudne do cięcia żeby się fajnie układały - miałam upatrzoną fryzurę - pan Tomek świetnie poradził sobie z tematem, bez poślizgów czasowych i profesjonalnie. Dziękuję!

Krystian Wojewoda

Inne

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 19, 90-349 Łódź
5.0
919 opinii

Kolor włosów wyszedł cudowny, idealnie wpasował się w moje oczekiwania :) Włosy mają ciekawy odcień, a przy tym wyglądają naturalnie. Wiele osób pyta, kto robi takie cuda, a ja z radością polecam Wasz salon. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze pół roku temu nosiłam ciemny kolor, a teraz udało się osiągnąć tak ładny blond :) Dziękuję!