Przejdź do głównej zawartości

Fizjoterapeuta Łódź

Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Inne

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Byłam na różnych masażach ale ten masaż leczniczy faktycznie był niezwykle profesjonalny, przyjemny i pomocny (odczułam ulgę i rozluźnienie w odpowiednich partiach ciała/kręgosłupa). Henna brwi i rzęs wykonana dobrze oraz wg ustaleń. Polecam.

YASUMI  - zarezerwuj wizytę

YASUMI

Inne

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
Bezpieczny salon

Pani Kamilo Dziękuję serdecznie, w tym trudnym czasie, pełnym lęku i obaw przed zakażeniem to był czas relaksu i wyciszenia dla mnie. A zabiegi jak zwykle profesjonalne i pełne Pani zaangażowania to sama przyjemność. Pozdrawiam i życzę zdrowia całemu zespołowi , dobrze że jesteście.

Czasu Kropla - zarezerwuj wizytę

Czasu Kropla

Inne

Kpt. Franciszka Żwirki 21/12, 90-539 Łódź
Sprzedaż bonów

Masaż Kobido w Czasu Kropla to nie tylko zabieg anti-aging, ale również prawdziwe ukojenie dla umysłu. Zabieg wykonywany jest przy spokojnej, nastrojowej muzyce. Polecam wszystkim zestresowanym:-). Efekty zabiegu widoczne są od razu, twarz jest zrelaksowana i wygląda na młodszą.

Akademia Piękna Elitte - zarezerwuj wizytę

Akademia Piękna Elitte

Inne

ul.Opolczyka 15, 92-417 Łódź
5.0
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salon urody Elitte to spełnione marzenie dwóch przyjaciółek, które połączyło zamiłowanie do piękna. Przez dziesięć lat zbierały doświadczenia i doskonaliły umiejętności. Justyna prowadziła salon kosmetyczny, Joanna pracowała w jednym z wiodących salonów na rynku. Ich sukcesy to tysiące zado

Salon masażu "Bellezza" - zarezerwuj wizytę

Salon masażu "Bellezza"

Inne

Piotrkowska 207 lok. 10, 90-369 Łódź
4.99
Bezpieczny salon

Przemiła, bardzo profesjonalna obsługa. Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Komfort, dbałość o najmniejsze szczegóły - UWIELBIAM!!! A masaż mega przyjemny, ale też dość intensywny. Rzeczywiście liftunguje. Umówiłam się jednak na coś jeszcze mocniejszego- Kobido INTENSIVE. Baaardzo jestem ciekawa☺️

Salony z podobnych kategorii