Fizjoterapeuta Kraków Krowodrza

673 wyniki

GML - Gabinety Masażu Leczniczego

Inne

Armii Krajowej 6, 30-150 Kraków
5.0
1088 opinii

Pani Kinga ma ogromnie profesjonalne podejście i stwarza świetną atmosferę. Masuje z doskonałym wyczuciem i dba o komfort klienta w każdej sytuacji. (Przy okazji, mają Państwo świetną playlistę). Przyszłam z bólem pleców „poratować się” po ciężkim, stresującym tygodniu. Masaż spełnił wszystkie oczekiwania, czuję się świetnie i na pewno będę wracać!

Krakowska Jaskinia Solna

Inne

Długa, 48/21, 31-147 Kraków
5.0
33 opinie

Do Krakowskiej Jaskini Solnej zapraszamy na koncerty mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów, masaże lecznicze, relaksacyjne, modelująco-antycellulitowe, zabiegi ANTI-AGING twarzy, masaże dla kobiet w ciąży, masaże dźwiękiem oraz zabiegi odchudzające w kapsule Vacuum Jet. Pamiętajm

Termy Krakowskie Bronowice

Inne

Walerego Eljasza Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków
4.9
15 opinii

Byliśmy na Witaminowej Rozkoszy z małżonką. Był to mój pierwszy raz:) kiedy się zdecydowałem na tego typu zabiegi. Było czadowo:) pełen relaks i odlot. Ręce Pań potrafią Ciebie zabrać do krainy Morfeusza w kilka chwil. Polecamy serdecznie wszystkim! PS. Na pewno tu wrocimy:)

PODOMEDICOL

Inne

Al.Kijowska 22, 30-079 Kraków
5.0
2 opinie

Podomedicol to znajdujący się w Krakowie wyspecjalizowany gabinet podologiczny, który świadczy usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia chorób i dokuczliwych dolegliwości stóp. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy efektywnie pomagamy chorym odzyskać pełną swobod

Salony z podobnych kategorii

Atelier-Hair-Stylist

Inne

Wrocławska 17, 30-010 Kraków
5.0
4361 opinii

Przemiła atmosfera w salonie, czułam że jestem w rękach specjalistki:) Oprócz usługi ścięcia włosów i zabiegu nashi organ oil doradziła mi w kwestii pielęgnacji włosów. Pełna profeska. Ścięcie długich włosów zawsze "boli", ale dzięki fryzjerce Wioli wyszłam z salonu bardzo zadowolona. Polecam!

THE MESSY HEAD HOSPITAL

Inne

Krzywa 8, 31-149 Kraków
4.9
1302 opinie

Bardzo miła osoba, do tego kompetentna i 100% znająca się na rzeczy. Zabieg wykonany sprawnie i praktycznie bezbolesnie! Polecam Ewę, bo po pierwszym spotkaniu, wiem że można oddać się bez obaw w jej ręce.

YASUMI ul.Głowackiego 24

Inne

Głowackiego 24, 30-085 Kraków
4.9
1083 opinie

Wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze. Ładne wnętrze, klimatyczna muzyka- idealne do relaksu. Zabieg był bardzo przyjemny. To świetne rozwiązania na chwilowe zatrzymanie się od codziennego pędu. Kosmetolog przeprowadzająca zabieg jest nie tylko profesjonalistką w swoim fachu ale też przemiłą osobą do rozmowy. Dziękiję i polecam!