Fizjoterapeuta Kraków

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Inne

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Jeśli szukasz miejsca z przyjemną atmosferą w którym można się wyciszyć i profesjonalnego podejścia do klienta to dobrze trafiłeś! P. Natalia ma niezwykłe podejście do klienta, jej wiedza i doświadczenie sprawiły, że bóle głowy zniknęły na zawsze! Polecam, naprawdę warto skorzystać z usług tego gabinetu!

GML - Gabinety Masażu Leczniczego

GML - Gabinety Masażu Leczniczego

Inne

Armii Krajowej 6, 30-150 Kraków

Uwielbiam wizyty w tym gabinecie masazu, jak dotad korzystalam z masazu w wykonaniu P. Marcina , ktory jest rewelacyjny w tym co robi i zawsze stawial mnie na nogi. Obecnie ze wzgledu na brak miejsc skorzystalam z masazu u P.Anity oraz P.Magdaleny i moge smialo napisac ze dorownuja z profesjonalizmem oraz umiejetnosciami P.Marcinowi. Super!

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Inne

Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
4.8

Na każde zadane pytanie Pani Doktor odpowiada szczegółowo, doradza i przede wszystkim słucha pacjenta, co jest rzadko spotykanie. Niesamowita wiedza i urok osobisty Pani Doktor sprawiają, że wizyty w gabinecie stają się przyjemnością a nie obowiązkiem.

OMTC FIZJOTERAPIA

OMTC FIZJOTERAPIA

Inne

Przemysłowa 12, 30-701 Kraków
5.0

Specjalizujemy się w fizjoterapii sportowo - ortopedycznej, terapii manualnej oraz masażu sportowym. Działamy w zakresie leczenia dolegliwości bólowych, przeciążeń, rehabilitacji przed i pooperacyjnej oraz fizjoterapii pourazowej jak i profilaktyki w sporcie. Pracując według najwyższych sta

Głęboki oddech

Głęboki oddech

Inne

Ładna 4-6 lok012, 31-444 Kraków
5.0

Zapraszam do gabinetu Głęboki Oddech, jeśli chcesz nauczyć się radzić ze stresem, uwolnić napięcia stresowe oraz nawiązać relację ze swoim ciałem. W ofercie gabinetu znajdziesz: - treningi w personalne, - TRE, czyli metody pozwalającej uwolnić napięcia w ciele spowodowane stresem,