Przejdź do głównej zawartości

Konsultacja z fizjoterapeutą Warszawa Wilanów

Płatności online
Bezpieczny salon
FootMedica  - zarezerwuj wizytę

FootMedica

Inne

Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Bardzo profesjonalna i miła fizjoterapeutka Pani Ilona Siemiątkowska. Wkładki noszę dwa lata, wyraźnie odczuwalna poprawa komfortu chodzenia ( np. nie dokuczają ostrogi piętowe, nie obciąża się tak bardzoprzodostopie). badania wykazuja, że nastapiła poprawa w sposobie obciązania stóp. Wkładki są trwałe. Warto w nie zainwestować.

Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika Na Nowo - zarezerwuj wizytę

Klinika Na Nowo

Inne

Sarmacka, 10, 02-797 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon

Pani Olimpia bardzo dokładnie omówiła zabieg, odpowiedziała na moje pytania i szczegółowo przedstawiła postępowanie "po" zabiegu. Sam zabieg przebiegł w bardzo komfortowych warunkach, nie był bolesny ani nieprzyjemny. Sprzęt, warunki, obsługa i sam zabieg - wszystko bardzo profesjonalnie. Polecam!

Płatności online
EveMedica Rehabilitacja Zdrowie i Uroda - zarezerwuj wizytę

EveMedica Rehabilitacja Zdrowie i Uroda

Inne

Franciszka Klimczaka 13/146, 02-797 Warszawa
5.0
Płatności online

W pełni profesjonalne fizjoterapeutki. Córka z bolącą stopą została dokładnie zbadana i wszystkie badania które miałam zostały przeanalizowane. Dziecko dostało konkretne wytyczne i ćwiczenia i już po pierwszej wizycie widać było poprawę. Zdecydowanie polecam !

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Galeria Urody Wilanów   - zarezerwuj wizytę

Galeria Urody Wilanów

Inne

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Po wakacjach moja skóra głowy bardzo potrzebowała odżywienia, nawilżenia, których dermation dostarcza. Zabieg u p.Basi to nie tylko pełen profesjonalizm, ale i czysta przyjemność i relaks po tygodniu pracy.

Płatności online
Wash Dog Wilanów - zarezerwuj wizytę

Wash Dog Wilanów

Inne

ul. Gieysztora 4 U4, 02-999 Warszawa
4.86
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty pieska rasy maltańczyk o imieniu Codi. Pani Sasza bardzo profesjonalnie podeszła do tematu strzyżenia, dodatkowo po wykonaniu usługi podzieliła się z nami garścią bardzo cennych rad odnośnie pielęgnacji pieska. Na pewno wrócimy na kolejną wizytę!

Five Star Dog Wilanów - zarezerwuj wizytę

Five Star Dog Wilanów

Inne

Klimczaka 5, 02-797 Warszawa
4.94

Polecam wszystkim, którzy bez stresu chca oddać swojego pupila w ręce groomera. Pełen profesjonalizm, mega podejście do zwierzaka, a nasz nie lubi i boi się trymowania. Uśmiech i spokój p. Zuzi pozwala na rozładowanie stresu,a wykonana praca cieszy nasze oko i pies też jest zawsze zadowolony. Polecam!!!

Bezpieczny salon
Wacha Beauty Creator - zarezerwuj wizytę

Wacha Beauty Creator

Inne

Sarmacka 5k/8, 02-972 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Jeżeli zależy komuś na doskonale zrobionych paznokciach ,bez zadzierających się skórek ,odpryskujacego lakieru po dwóch tygodniach i odroście po tygodniu to właśnie w tym miejscu można uzyskać efekt idealnie zrobionego, perfekcyjnego i czystego manicure hybrydowego .polecam !!!!!!!!!!!!!

Całkiem Fajni Terapeuci - zarezerwuj wizytę

Całkiem Fajni Terapeuci

Inne

Sarmacka 4B/102, 02-972 Warszawa
4.97

Bardzo lubimy wizyty u Pani Ewy. Ma super podejście do dzieci, dużą wiedzę i doświadczenie. Cierpliwie odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Na pewno jeżeli zajdzie potrzeba kolejnej konsultacji, to wybierzemy się na nią właśnie do Pani Ewy :)