Konsultacja z fizjoterapeutą Kraków

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Inne

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Wizyta w FBI przebieg£a jak zawsze w przemiłej atmosferze☺po zabiegu nici hialuronowych przez weekend utrzymywał sie lekki obrzęk i wyglądałam troszkę dziwnie😉ale teraz juz wszystko się wyrównało i wyglądam jak córka moich rówieśniczek😄😄😄😄dziękuję Pani Klaudio😙

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Inne

Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
4.8

Jestem zachwycona pracą Pani Ani, w gabinecie jest wspaniała atmosfera bardzo fachowa obsługa co daje mi poczucie relaksu. Zawsze jestem spokojna bo mogę jej zaufać , za każdym razem potrafi doradzić i są efekty. Cieszę się kiedy tam ponownie wracam. Pozdrawiam serdecznie Beata.

Salony z podobnych kategorii

Tesoro Kraków

Tesoro Kraków

Inne

aleja Kijowska 57, 30-130 Kraków

Pełen profesjonalizm, rzęski są bardzo starannie zrobione. Trzymają się jak należy i są odpowiednio dobrane do oczów a co najważniejsze wyglądają bardzo naturalnie o co mi właśnie chodziło.

Cracobella

Cracobella

Inne

ul Beskidzka 22 lok 41, 30-611 Kraków
5.0

Kolejny zabieg udany, profesjonalna obsługa, seria zabiegów idzie zgodnie z planem, z wizyty na wizytę widać efekty😉 kawa przepyszna, polecam i zapisuje się na kolejny zabieg!!!

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Uff... moja twarz wróciła do normalnego wyglądu ! Przed zabiegiem miałam mega spiętą, wysuszoną twarz na której widać było łuszczącą się skórę.. Oxybrazja i najlepszy krem nawilżający przywrócił mi normalny wygląd 😊 Polecam w nagłych wypadkach spiętej i wysuszonej skóry. Natychmiastowa ulga gwarantowana !

Mommys Home

Mommys Home

Inne

Dworska 10/1, 30-314 Kraków

Jestem w Mommys Home mniej więcej raz w miesięcu, za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona a czas spędzony w Mommys Home jest czasem relaksu na który niesamowicie czekam 😍 za każdym razem jestem zachwycona efektem końcowym ❤️ UWIELBIAM❤️

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Inne

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Magiczne dłonie! Od kilku lat mam problem z rwą kulszową od razu po wyjściu z gabinetu poczułam ulgę. Pani Ola poinstruowała jakie ćwiczenie dodatkowo wykonywać w domu. Pełen profesjonalizm, zaplanowanych mam jeszcze kilka wizyt a już po pierwszej mogę szczerze polecić z całego serca.

HEY BEAUTY

HEY BEAUTY

Inne

Ostatnia 1f/u5, 31-444 Kraków

Najlepszy francuski manicure jaki miałam. Pani Joanna potrafiła wyczarować z moich palców, które niestety kształtem przypominają serdelki istne dłonie pianistki. Idealnie dobrany kształt paznokcia. Pani Joanna zawsze zrobi tak jak chcę, a nawet lepiej.