Konsultacja z fizjoterapeutą Gdańsk

Salony z podobnych kategorii

QUIRIS House of Hair&Beauty

Inne

Heweliusza 15, 80-890 Gdańsk
5.0
327 opinii

Jestem zachwycona umiejętnościami Pana Jarka. Doskonale umie dobrać metody pracy,by koloryzacja wypadła zgodnie z oczekiwaniami. Wracam już któryś raz do niego i na pewno będę wracać jeszcze. Zawsze jestem zadowolona. Polecam oddać się bez wahania w jego ręce, to bardzo doświadczony i sympatyczny profesjonalista.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
4.9
568 opinii

Błyskawicznie co bardzo ważne w przypadku dzieci. To była pierwsza dziurka w zębie mojego synka, ale myślę, że dzięki profesjonalnemu i miłemu podejściu personelu nie będzie problemów, żeby namówić go na kontrolę za pół roku. ps. Z prezentem-nagrodą, którą dostał w gabinecie nie chce się w ogóle rozstać:)

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
989 opinii

Dziękuję serdecznie Pani Joannie za bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do mojego problemu. Z wielką przyjemnością i zaufaniem odwiedzałam Gabinet: czyściutko, milutko i profesjonalnie. Ceny usług i preparatów przystępne. Jeszcze raz dziękuję.

Good Luck Club

Inne

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
5.0
736 opinii

Full profeska, Kamil poświęcił mi swoją pełną uwagę i udzielił wielu cennych rad. Ważnym atutem jest praktyczna wiedza z zakresu sportów siłowych, czułem się nie tylko jak na wizycie u fizjo, ale jak na konsultacjach z trenerem. Polecam każdemu, kto chce trenować świadomie i zdrowo.

Laboratorium Urody

Inne

Zeusa 82, 80-180 Kowale
5.0
1177 opinii

Kolejna wizyta, kolejny zachwyt i podziw dla Aliny, która z wyjątkową pasją wykonuje swoją pracę. Na dodatek w punkt potrafi dostrzec potrzeby Klienta i przejąć inicjatywę, wyjść naprzeciw z gotowym rozwiązaniem :-) Polecam gorąco, w szczególności najbardziej wymagającym ;-)

Studio Dotyk Joanna Konc

Inne

Ul.Rzeczypospolitej1b, 80-396 Gdańsk
5.0
151 opinii

Do Pani Asi chodzę od kilku dobrych lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Kształt brwi świetnie dobrany do twarzy, włoski nie są „wyskubane”, usunięte tyle ile powinno być usuniętych :). Pani Natalia świetnie spisuje się przy manicure, jestem bardzo zadowolona z jakości usług, na pewno będę jeszcze przez długi czas odwiedzać ten salon :)

FIVE SENSES float spa

Inne

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
4.9
531 opinii

Duża dbałość o detale - od wystroju, przez wspaniałą obsługę i dobór pięknie pachnących kosmetyków, aż po samą jakość usług. Chociaż już sam w sobie floating jest bardzo wyciszający, to w połączeniu z masażem jest jeszcze bardziej relaksujący i daje ogromny wypoczynek nie tylko ciału, ale i głowie.

Nature Life Maja Lewandowska

Inne

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
5.0
245 opinii

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Duża dawka motywacji ☺️ Pani Maja bardzo kulturalna, uprzejma i uśmiechnięta. Wszystkie informacje i zalecenia zostały mi przedstawione jasno i czytelnie. Z pierwszej wizyty jestem zadowolona, mam nadzieję, że kolejne również przebiegną pomyślnie a współpraca przyniesie zamierzone efekty ☺️