Kinesiotaping Poznań

1390 wyników

YASUMI SPA

Fizjoterapeuta

Libelta 14, 61-706 Poznań
4.9
106 opinii

Uwielbiam wasz salon. Po każdym wykonanym zabiegu jaki do tej pory u was miałam wychodzę zrelaksowana. Pani Kasia przemiła i przesympatyczna osoba. Sam zabieg bardzo profesjonalnie wyjaśniony i wykonany. Udzielone cenne porady kosmetyczne z których na pewno skorzystam. Śmiało polecam. Na pewno jeszcze nie raz do was wrócę.

Salony z podobnych kategorii

Salamandra Beauty Institute

Fizjoterapeuta

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
5.0
845 opinii

Usługa jak zawsze wykonana profesjonalnie. Efekt końcowy spełnia moje oczekiwania. Salon godny polecenia wszystkim osobom, które potrzebują chwili wytchnienia i chcą poczuć się pięknie. Dziękuję

skinlab33

Fizjoterapeuta

katowicka 33 lok. 112, 61-131 Poznań
5.0
151 opinii

Super miejsce. Polecam zabiegi u Mariki! Świetnie wykonane, miła atmosfera. Jednym słowem pełen profesjonalizm! To na pewno nie będzie moja ostatnia wizyta :*

GearUP! Symulator lotu B737

Fizjoterapeuta

Kwiatowa 2, 61-881 Poznań
4.9
424 opinie

Niesamowite przeżycie. Bardzo szybko symulacja przestała być dla mnie zabawą. Poczułam ogrom i ciężar prowadzonej maszyny oraz odpowiedzialność za setki osób na pokładzie. Dziękuję za niesamowite doświadczenia wizualne, emocjonalne i towarzyskie! Pozdrawiam wszystkich. Szczerze polecam!

Klinika Piękna Derm Expert

Fizjoterapeuta

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań
4.9
131 opinii

Profesjonalne, ale i dydaktyczne podejście. Życzliwy zespół i atmosfera. Sam zabieg mimo inwazyjnosci komfortowy. Pozostaje mi teraz czekać na efekty . Na pewno wrócę.

BEWEI CENTER centrum profilaktyki zdrowia

Fizjoterapeuta

Ostrowska 354, 61-312 Poznań
5.0
13 opinii

Wizyta w centrum BEWEI to relax dla ciała i umysłu. Świetny zabieg w połączeniu z cennymi wskazówkami oraz wszechstronną wiedzą Pani Ewy to idealny krok aby zacząć zmieniać życie na lepsze:) ! Polecam serdecznie, ja zdecydowanie zbyt długo się zastanawiałam :)

Piękno na Zdrowie

Fizjoterapeuta

Przepiórcza 4, 60-162 Poznań
5.0
6 opinii

Piękno na zdrowie to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą osoby pragnące poprawić swój stan zdrowia przez uzyskanie właściwej wagi, a także skorzystać z zabiegów poprawiających urodę. Dzięki współpracy ze specjalistami z Piękno na zdrowie można osiągnąć ciekawe efekty, które utrzymają si

Krzysztof M. Nowak dietetyk i trener personalny

Fizjoterapeuta

Wiślana 25, 60-401 Poznań
5.0
6 opinii

Trenuję z Krzysztofem od września i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Krzysztof jest bardzo profesjonalny, dopasowuje treningi do celów i możliwości podopiecznego. Krzysztof motywuje, uczy i pomaga osiągnąć założone cele. Bardzo polecam :)