Kinesiotaping Bielsko-Biała

431 wyników

Najlepszy masaż w mieście - Gabinet masażu stacjonarnego oraz mobilnego Joanna Czysz

Fizjoterapeuta

Cieszyńska 132, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1 opinia

Pani Joasia to świetna osoba. Niezwykle sympatyczna, ciepła, z super podejściem do pacjenta i emanująca pozytywną energią. Masaż cudowny- ból w plecach mija, a i taśmy robią dobrą robotę. Gabinet jest ładny i w dobrym miejscu. Słowem- polecam w 100%

Salony z podobnych kategorii

Hand Park

Fizjoterapeuta

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
538 opinii

Jak zwykle bardzo miła obsługa. Pani Iwonka jak zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Manicure wykonany bardzo starannie i profesjonalnie. Bardzo polecam. Dziękuje :)

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Fizjoterapeuta

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
760 opinii

Pełen relaks, dobry nastrój, świetna atmosfera😁 i oryginalna fryzura! Dzięki Pani Natalio! Ps. To nie tylko salon fryzjerski... to miejsce, do którego wraca się jak bumerang😁

KOSMETOLOGIA G. Czyżowska

Fizjoterapeuta

Mickiewicza 29, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
106 opinii

Jestem bardzo zadowolona :) 1. Pełen profesjonalizm 2. Bardzo miła obsługa 3. Usługa wykonana w spokojnej, relaksującej atmosferze 4. Gabinet na wysokim poziomie, zadbany i czysty 5. Zabieg w świetnej cenie 6. Henna - idealny kolor dopasowany do mojego typu urody Jednym słowem POLECAM :)

Studio Urody Profesja

Fizjoterapeuta

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
136 opinii

Trafiłam tutaj przez przypadek i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta :) Z cięcia jestem bardzo zadowolona - pani Natalia wiedziała co robi :)

Atelier-Mariposa

Fizjoterapeuta

aleja Generała Władysława Andersa 8, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
170 opinii

Pani Dagmara profesjonalnie przeprowadziła mi zabieg 5d lifting twarzy i hennę. Jest osobą bardzo miłą , sympatyczną z dużą kulturą osobistą.Polecam to miejsce , gdyż pobyt tam jest czystą przyjemnością.

Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody

Fizjoterapeuta

Orzeszkowej 66, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
149 opinii

Bardzo przyjemna wizyta, Pani Sylwia odpowiadała na wszystkie (liczne) pytania wyczerpująco, a i dodawała od siebie bardzo przydatne rady odnośnie pielęgnacji po zabiegu i sugerowała jakie powinny być kolejne kroki. Brwi zrobione bardzo starannie i bezboleśnie, całą wizytę oceniam bardzo pozytywnie, czysta przyjemność :)

Golden Spa

Fizjoterapeuta

Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
62 opinie

Pełen profesjonalizm. Masaż dobry i mocny-naprawdę godny polecenia dla osób o bardzo spietych mięśniach. W końcu byłam bardzo zadowolona ze ktoś mnie dobrze wymasowal. Pedicure- szybko i dobrze Gorąco polecam Golden spa