Fizykoterapia Warszawa

3593 wyniki

FootMedica

Fizjoterapeuta

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
5.0
414 opinii

Wspaniałe miejsce, niezwykle profesjonalny i ukierunkowany na pacjent personel, nowoczesny sprzęt na najwyższym poziomie. Nigdy przedtem nie miałam takiego szczegółowego badania. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wysoka jakość usług i zależy im na własnym zdrowiu.

Gabinet Zdrowy Styl

Fizjoterapeuta

Fantazyjna 24, 03-580 Warszawa
5.0
387 opinii

Korzystam z usług masażu wykonywanego przez p. Macieja od dłuższego już czasu. Jestem bardzo zadowolona przywrócił mi możliwość poruszania się uczucia bólu napiętych mięśni, dzięki igłoterapii pozbyłam się skurczów nóg, jednym słowem CUDOTWÓRCA. Gabinet Zdrowy styl to bardzo miłe miejsce z profesjonalną obsługą . POLECAM

SanoMedica Ursynów

Fizjoterapeuta

Wawrzyńca Surowieckiego 2, 02-785 Warszawa
5.0
49 opinii

Wspaniała fizjoterapeutka, dzięki której odpuścił mi ból pleców, nie wiem kiedy zleciała mi godzina mimo konieczności wykonania bolesnych ucisków na mięśnie. Zdecydowanie polecam Panią Michelle!

REHEALTHY Klinika Zdrowia Arkadiusz Martyniuk

Fizjoterapeuta

Sienna 72a/103, 00-833 Warszawa
4.9
69 opinii

MAGIK! Bo specjalista to mało powiedziane. Ortopeda chciał mnie wysłać na rezonans, 2x500zł + wizyta 2x250zł... W tej cenie jest już kilka zabiegów, a po pierwszej wizycie już jest poprawa! POLECAM najpierw wybrać się tutaj, a dopiero potem do lekarza, jeżeli w ogóle będzie taka potrzeba, u mnie nie ma :-)

Dżungla Piękna

Fizjoterapeuta

Jana Kazimierza 68, 01-248 Warszawa
4.9
73 opinie

Super salon, miejsce w którym mogłam oddać się w ręce fryzjera jednocześnie mając mojego malucha na oku. Świeżo upieczonym mamom nie muszę mówić jakie to udogodnienie :-) usługa fryzjerska wykonana na wysokim poziomie - wyszłam bardzo zadowolona!

Salony z podobnych kategorii

Ce-Ce Beauty Clinic

Fizjoterapeuta

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14405 opinii

Masaż jest inny niż wszystkie , przy regularnym stosowaniu wszelkie bóle kręgosłupa przechodzą. Polecam bez zastanowienia. Można pozbyć się również bólu powstającego na skutek stresu. No cóż u Aleksandra bywam od 4 lat, każdy powinien spróbować, mojemu mężowi pomagał przy bólu barku- jest to terapia naturalna.

Fifty Fifty Concept

Fizjoterapeuta

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
981 opinii

W fifty fifty byłam drugi raz. Tym razem u Rafała. Powiem tylko że to była najlepsza wizyta u fryzjera w moim życiu. Rafał jest profesjonalistą w każdym calu: z pomysłem, wizją, umiejętnościami i ogromnym poczuciem humoru. Włosy zrobione pięknie i mimo rozjaśniania w doskonałej kondycji. Wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy.