Fizykoterapia Kraków Ruczaj

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Gabriela dokładnie sprawdziła stan mojej cery, poleciła właściwe zabiegi i kosmetyki. Krok po kroku wyjaśniała wszystkie wykonywane czynności. Czułam się komfortowo i bezpiecznie.

Nowomed
Zyskaj
zniżkę płacąc

Nowomed

Inne

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6, 30-349 Kraków

Pan doktor miły i kompetentny, wszystko tłumaczył podczas badania, jako pacjentka czułam się komfortowo. Byłam z mamą, która również jest zadowolona, miała na początku pewne opory przed wizytą bo Pan doktor młody i przystojny :-) ale mówiła że czuła się swobodnie. Badać się trzeba, więc napewno nastepnym razem też wybierzemy novomed.

Ruczaj Clinic

Ruczaj Clinic

Inne

Bułgarska 15/U2, 30-409 Kraków
5.0

Wszystko już chyba zostało napisane o Panu Doktorze, nie chcę się powtarzać. Po prostu świetny Specjalista, a do tego przemiły Człowiek. Jest rewelacyjny w poprawianiu kobietom nastroju, a to bardzo rzadka umiejętność.

Katarzyna Elżbieta Mikrut - trener intra i interpersonalny

Katarzyna Elżbieta Mikrut - trener intra i interpersonalny

Inne

Ruczaj 62A, 30-409 Kraków
5.0

Twórca Strefy Uwalniania | Coach | Trener komunikacji intra- oraz interpersonalnej. Jestem certyfikowanym Providerem TRE ®, coach’em (IC) i trenerem rozwoju osobistego, specjalistą d/s komunikacji w biznesie, doradcą zawodowym, Praktykiem Points of You ®, trenerem FRIS-style myślenia ®

Salony z tej samej miejscowości

Salon Pielęgnacji Dłonie i Stopy
Zyskaj
zniżkę płacąc

Salon Pielęgnacji Dłonie i Stopy

Paznokcie

Kobierzyńska 98/63, 30-382 Kraków

Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Paulina wykonuje pedicure bardzo sprawnie i starannie. Stopki są pięknie opracowane, aż chce sie zakładać sandałki :) Przy okazji poleciła super produkty na problemy skórne. Serdecznie polecam :)

Salony bez rezerwacji online