Dietetyk Warszawa Ursynów

Poradnia Odchudzania i Odżywiania Effecta

Inne

Jadźwingów 2, 02-692 Warszawa
4.9
187 opinii

Pani Joanna to wspaniała trenerka, pełna zaangażowania i zawsze uśmiechnięta. Ma ogromny zapał do pracy z ludźmi i indywidulne podejście do każdego z uczestników. Jej postawa i aktywność zmotywowała mnie do pracy nad sobą. Dziękuję jej za każdy zgubiony kilogram :)

Centrum Medycyny Ekologicznej

Inne

ul. Cybernetyki 7E lok U1 (parter), 02-677 Warszawa
0.0
Brak opinii

WITAMY W NASZYM CENTRUM Centrum Medycyny Ekologicznej w Warszawie specjalizuje się w naturalnych, nieinwazyjnych kuracjach wspomagających zdrowie. Wykonujemy badania, testy, analizy diagnostyczne i zabiegi. Doradzamy, układamy indywidualne plany żywieniowe i kuracje zdrowotne. Zapras

Salony z podobnych kategorii

Galeria Urody Wilanów

Inne

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa
4.9
3077 opinii

Dawno Nie zostałam tak wspaniale zaopiekowana w salonie fryzjerskim. Pani Mariola ale i nie tylko pochyliła się nad moim problemem z włosami, doradzala, konsultowala. Do tego jej ciepłe usposobienie sprawiło że wyszłam z salonu nie tylko z pięknym kolorem i fryzura ale i wspaniałym nastrojem. Z całego serca polecam

LA GUÈL CLINIC & SPA

Inne

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
416 opinii

Obydwa zabiegi z super efektem. Pani Doktor Kuryło to wspaniały fachowiec. Wszystko po kolei tłumaczy i sprawia, że naprawdę czuję się bezpieczna podczas wykonywanych zabiegów.

SanoMedica Ursynów

Inne

Wawrzyńca Surowieckiego 2, 02-785 Warszawa
5.0
197 opinii

Było super! Nie wiem jak minęła ta godzina. P. Karolina wykazała się nie tylko fachową wiedzą i podejściem, ale także zapewniła niesamowicie dobrą atmosferę (nie miłą, nie przyjemną, po prostu po ludzku dobrą). Polecam też z uwagi na inne zabiegi, o których opowiadała. A efekt masażu czuję nadal (i nie było to głaskanie :))

Paweł Zięba Hair Design

Inne

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa
5.0
291 opinii

Nie zgłaszam żadnych uwag. Znakomita kadra wykonująca swoje zadania w sposób niezwykle staranny i delikatny, jakość obsługi na najwyższym poziomie, komfortowy lokal wyposażony we wszelkie udogodnienia, wysoka kultura osobista oraz elegancki ubiór osób tam pracujących-z całą pewnością można użyć stwierdzenia: strzyżenie marzeń.

My Beauty Bar

Inne

Prymasa Augusta Hlonda 10 lokal U6, 02-972 Warszawa
5.0
83 opinie

Perfekcja to za mało powiedziane. Przy masażu odpłynęłam, był IDEALNY. Pedicure w przyjemnej atmosferze, a co bardzo pomysłowe, na wygodnym fotelu. Dzieki temu traktowalam to jako przyjemność, a nie obowiązkową pielęgnację :D

love skin clinic

Inne

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
177 opinii

Pani Karolina to najlepszy fachowiec, jakiego do tej pory spotkalam! Profesjonalna, rzeczowa, z dobrym podejsciem do ludzi dodatkowo ogromna wiedza i doswiadczenie. Jestem bardzo zadowolona, zabieg przyjemny i dajacy efekt natychmiast! Nie moge doczekac sie kolejnego :) dziekuje!