Dietetyk Warszawa

3620 wyników

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Inne

Nowolipki 27, 27, 01-010 Warszawa
5.0
118 opinii

Pan Tomek to profesjonalista pod każdym względem. Świetnie zajął się naszym Synkiem, stworzył bardzo przyjazną atmosferę, a my jako rodzice czuliśmy się w pełni doinformowani, co sprawiło, że całą wizytę odbieramy bardzo pozytywnie. Polecamy i pozdrawiamy :)

Poradnia Effecta

Inne

Jadźwingów 2, 02-692 Warszawa
4.9
170 opinii

Pani Joanna to wspaniała trenerka, pełna zaangażowania i zawsze uśmiechnięta. Ma ogromny zapał do pracy z ludźmi i indywidulne podejście do każdego z uczestników. Jej postawa i aktywność zmotywowała mnie do pracy nad sobą. Dziękuję jej za każdy zgubiony kilogram :)

Klinika N-Symbiosis Med

Inne

Bolkowska 2 a, 01-466 Warszawa
4.9
51 opinii

Super, iż trafiłam do Państwa. Czuję się zaopiekowana :) Cieszę się, iż będę mogła systematycznie wpadać do Państwa i , że znalazłam już swojego lekarza ( p. Jacka), któremu mogę zaufać i dzięki niemu stawać się coraz młodszą :) Do miłego zobaczenia ponownie niedługo. Pozdrawiam serdecznie :)

Beauty & SPA D.S. VERSUM

Inne

wspólna, górksa, 43-300 Warszawa, Kraków
4.9
20 opinii

Osobiście jestem zachwycona masażem bańką chińską! Zabieg jest banalny w wykonaniu, niedrogi, a efekty widzę już po dwóch zabiegach. Naprawdę warto zdecydować się na taki masaż, jeżeli chce się pozbyć cellulitu.

Salony z podobnych kategorii

Fifty Fifty Concept

Inne

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1240 opinii

Pani Ola pełna profeska ;) ciepła, uprzejma i nieziemsko ładna. Dobrała zabieg bezpieczny dla mnie z buzującymi hormonami i Synka, którego karmię piersią. Będę wracać! Kolejna wizyta zaklepana. Gorąco polecam.

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14944 opinie

Pani Klaudia opiekuje się moją urodą od wielu lat i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby robić to lepiej niż ona ! ;-) Także mój ostatni zabieg na twarz był miłym początkiem dnia, a komfort i nawilżenie po nim towarzyszyły mi całą sobotę :) Pozdrawiam.