Dietetyk Szczecin

279 wyników

Salony z podobnych kategorii

Prywatna Praktyka Podologiczna Martyna Mazur-Zielińska

Łubinowa, 75, 70-785 Szczecin
5.0
72 opinie

Dzięki Pani Paulinie problem brodawek mamy już za sobą. Podczas wizyty dostaliśmy wytyczne do stosowania w najbliższym czasie w domu, dowiedzieliśmy się również o profilaktyce szerzej pojętej. Jak zawsze wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Córka nie była zadowolona, że to ostatnia wizyta :)))

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska

Ul. Panieńska 46/3, 70-535 Szczecin
5.0
25 opinii

Cudowna atmosfera. Profesjonalne podejście. Wszystko na najwyższym poziomie. Odwiedzałam i na pewno ponownie odwiedzę Panią Justynę. Od lat, niezmiennie. Polecam gorąco wszystkim niezdecydowanym Paniom i Panom!

OPIUM Kosmetologia Fizjoterapia

Rydla 29, 70-783 Szczecin
5.0
1 opinia

Grupa zaprzyjaźnionych koleżanek z wieloletnim doświadczeniem połączyły swoje siły w postaci wspólnego salonu Opium w 2016 roku na prawobrzeżu Szczecina. Założycielkami są wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci. Zadbamy aby u nas mogli Państwo skorzystać z zabiegów które wpłyną kor

Podologia Szczecin Anna Brudzyńska

Narutowicza 13e /8, 71-240 Szczecin
5.0
1 opinia

W Podologia Szczecin spotkają się Państwo z nowoczesną opieką podologiczną którą zapewniają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Fachowe doradztwo, higiena i bezpieczeństwo. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy najwyższej jakości sprzętu oraz sterylnych narzędzi. Posiadamy n

Salony z tej samej miejscowości

Beauty Agnieszka Madajczyk

A.Mickiewicza 30/10, 70-386 Szczecin
5.0
170 opinii

P. Paulina jest bardzo mila osoba, poza tym ladnie robi paznokcie, ze wszystkim mozna sie dogadac. Podpowie, ma duzo pomyslow i dobre wyczucie. No i przyjemnie nam sie plotkuje ;)

Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska

ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 46/1, 70-300 Szczecin
5.0
62 opinie

Mega profesjonalne odejście do Klientki. Zabieg wykonany w bardzo miłej atmosferze. Wszelkie pytania i wątpliwości co do zabiegu jak i pielęgnacji po - bardzo wyczerpująco omówione. Polecam każdemu - kto ma wątpliwości i zastanawia się nad makijażem permanentnym. Parę gabinetów w tej kwestii już zwiedziałam i p. Paulina jest najlepsza.