Przejdź do głównej zawartości

Dietetyk Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Inne

Libelta 14, 61-706 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Japoński rytuał śliwkowy UME to moja tradycja i jest to nie tylko pielęgnacja a też bezcenny relaks w przyjaznym i bezpiecznym miejscu. Moja cera jest zadbana i promienna a głowa odpoczywa od codziennych spraw. Masaż na koniec zabiegu jest niezwykle odprężający a Pani Kasia wykonuje go wspaniale.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
BIERZ ZDROWIE SLOW BEAUTY - zarezerwuj wizytę

BIERZ ZDROWIE SLOW BEAUTY

Inne

ul. Listopadowa 6, 60-153 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

BIERZ ZDROWIE to wielowymiarowe i nowoczesne centrum SLOW Food, SLOW Beauty i SLOW Life, w którym kierujemy się kompleksowym rozumieniem zdrowia, urody, ciała oraz umysłu. Jesteśmy skupieni na jednostkowej wyjątkowości naszych Klientów, odkrywając w nich naturalne piękno. Zwracamy uwagę na

Płatności online
Bezpieczny salon
Jedz z rozumem Poradnia dietetyczna - zarezerwuj wizytę

Jedz z rozumem Poradnia dietetyczna

Inne

Słowiańska 53B/L2, wejście od ulicy Rylejewa , 61-664 Poznań
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo przyjemny kontakt :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wiele rzeczy zostało mi wyjaśnionych plus dostałam bardzo dobre wskazówki. Teraz tylko wprowadzić dietę i czekać na pierwsze efekty :)

Salony z podobnych kategorii

Szukasz dietetyka w Poznaniu?

Chcesz umówić się do dobrego dietetyka w Poznaniu, ale nie wiesz jeszcze, w którym gabinecie przyjmuje najlepszy specjalista? Chcesz umówić się do dietetyka na Starym Mieście, w Szczepankowie, na Grunwaldzie, w Piątkowie lub na Ratajach? Chcesz, aby zaopiekował się Tobą specjalsita, dzięki któremu poczujesz się lepiej i zdrowie zmieniają swoją dietę na lepszą? Świetnie trafiłeś. Właśnie na stronie internetowej Moment.pl odnajdziesz garść wartościowych informajci, które pomogą Ci w wyborze najlepszego dietetyka z Poznania. Zapewniamy, że po zapoznaniu się z ofertami kolejnych gabinetów, z ich cennikami, a także z opiniami, jakie dietetykom z Poznania wystawiają ich Klienci z łatwością zdołasz podjąć decyzję o umówieniu się na wizytę, która sprawi, że już za jakiś czas zaczniesz się zdrowo i rozsądnie odżywiać!

Umów się do dietetyka przez internet

Jeśli udało Ci się już wybrać dietetyka, do którego chcesz umówić się na pierwsze konsultacje, to zachęcamy Cię do tego, aby zrobić to korzystając z możliwości, jakie daje serwis Moment.pl. Po założeniu konta zyskasz niepowtarzalną możliwość szybkiego i sprawnego rezerwowania terminów wizyt nie tylko u dietetyków z Poznania, ale też u wielu innych specjalistów znajdujących się w bazie serwisu Moment.pl. Zrobisz to wykonując zaledwie kilka kliknięć, a wszystko będzie pozbawione nerwów. Pamiętaj, aby przed pierwszą konsultacją u dietetyka dobrze się do niej przygotować: rozpisz dokładnie, jakie produkty jadłeś w ciągu ostatnich dni, a także zastanów się, jaki jest główny cel wizyty u dietetyka. My życzymy Ci, aby udało się go zrealizować!