Dietetyk Marki

Klinika EDITH MEDICA
Zyskaj
zniżkę płacąc

Klinika EDITH MEDICA

Inne

Opolska 25 m.2, 05-270 Marki

Bardzo, bardzo polecam Klinikę Edith Medica. Zabieg detox rewelacja, atmosfera w tym miejscu jest tak przyjemna, że nie chce sie wychodzić. Pani Milena to przemiła i profesjonalna osoba, a masaż dłoni to cudo 🤩 To moja kolejna wizyta i nigdy sie nie zawiodłam. Polecam 😊

Sprzedaż bonów
Studio Urody BLANCO

Studio Urody BLANCO

Inne

Tadeusza Rejtana 4c, 05-270 Marki
5.0

Pani Daria jest bardzo dokładna i zdecydowanie godna polecenia. Zarówno manicure jak i pedicure wykonane bez zastrzeżeń, płytka nadbudowana bazą, dzięki czemu lakier jest idealnie rozprowadzony bez częstego w tej usłudze "wału" przy skórkach.

Art of Beauty
Zyskaj
zniżkę płacąc

Art of Beauty

Inne

Marecka, 30b, 05-220 Zielonka
4.9
Bezpieczny salon

Zobaczyłam, jak ładnie Pani Aneta zrobiła rzęsy moim koleżankom i też się zdecydowałam. Pierwszy raz mam zrobione rzęsy i bardzo mi się podobają. Właściwie z każdym dniem bardziej 🙂 Polecam!

Sprzedaż bonów

Salony z tej samej miejscowości

Zaczarowane spojrzenie Angelika Czerwińska

Zaczarowane spojrzenie Angelika Czerwińska

Kosmetyczka

Promienna 15a , 05-270 Marki
5.0

Nazywam się Angelika Czerwińska i od niedawna prowadzę salon "Zaczarowane spojrzenie". Oferuję profesjonalne usługi z zakresu stylizacji rzęs i brwi. W moim salonie możesz poczuć się jak u siebie, gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że szkoliłam się u najlepszych ins

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

Salony bez rezerwacji online