Dietetyk Łódź

585 wyników

Centrum Zdrowia i Urody Estetic Star HollyŁódź

Inne

Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92, 91-341 Łódź
0.0
Brak opinii

Centrum Zdrowia i Urody Estetic Star Hollyłódź zaprasza na luksusowe usługi z zakresu kosmetyki i kosmetologii estetycznej. Troszczymy się o Twoje zdrowie, młodzieńczy wygląd i dobre samopoczucie. Tworzymy miejsce przyjazne, odpowiadające Twoim wymaganiom. Dbamy o odpowiednią atmosferę

Eskulap Retkinia - Rehabilitacja

Inne

Janusza Kusocińskiego 61, 94-054 Łódź
0.0
Brak opinii

W Eskulap Retkinia zdajemy sobie sprawę, że życie generuje mnóstwo stresów i trudności, które mają olbrzymi wpływ na Twój organizm i Twoją formę. Warto być świadomym możliwych konsekwencji i zawczasu zadbać o zdrowie, relaks i odpowiedni czas dla siebie. Wiemy, że czasem organizm broni

Salony z podobnych kategorii

Alfabet Piekna

Inne

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
5.0
3155 opinii

Pani Patrycja wykonała manikiur bardzo starannie i sprawnie. Dużym plusem jest ogromny wybór kolorów, łącznie z różnymi efektami. Świetnie się dogadałyśmy odnośnie całości kompozycji i jestem zadowolona z efektu końcowego. Zabieg przebiegł w sympatycznej atmosferze. To moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia hybryda.

Tomasz Derach Hair&Body

Inne

Andrzeja Sacharowa 30, 92-542 Łódź
4.9
1140 opinii

Super! Wszystko na "6". Włosy lekko za ramiona chciałam obciąć na krótko - dodam że włosy gęste, proste, dosyć twarde i trudne do cięcia żeby się fajnie układały - miałam upatrzoną fryzurę - pan Tomek świetnie poradził sobie z tematem, bez poślizgów czasowych i profesjonalnie. Dziękuję!

Krystian Wojewoda

Inne

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 19, 90-349 Łódź
5.0
919 opinii

Kolor włosów wyszedł cudowny, idealnie wpasował się w moje oczekiwania :) Włosy mają ciekawy odcień, a przy tym wyglądają naturalnie. Wiele osób pyta, kto robi takie cuda, a ja z radością polecam Wasz salon. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze pół roku temu nosiłam ciemny kolor, a teraz udało się osiągnąć tak ładny blond :) Dziękuję!

YASUMI Centrum

Inne

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
4.9
1033 opinie

Pani Kamila poprawia nie tylko stan mojej skóry, ale również poprawia nastrój, okazując troskę o klientkę, udzielając cennych rad dotyczących pielęgnacji skóry dojrzałej. Dziękuję :) Pani Monika cierpliwie udzielała mi informacji. Starannie i profesjonalnie wykonała zabieg.

Salon masażu "Bellezza"

Inne

aleja Tadeusza Kościuszki 106/116, 90-442 Łódź
5.0
111 opinii

Nieopisane przeżycie! Pierwszy raz wybrałam się na taki masaż bo dużo słyszałam o jego przeciwzmarszczkowych właściwościach. Ręce Pani Marty zdziałały cuda! Wyglądam i czuję się o 10 lat młodsza. Umówiłam następną wizytę .. w końcu też muszę mieć coś dla siebie ;) Pani Marto! Ten masaż jest rewelacyjny, dziękuję.