Dietetyk Kraków

Alchemia Piękna

Inne

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
408 opinii

Jak zwykle profesjonalizm wiedza z zakresu kosmetologii i nowinek z zakresu medycyny estetycznej Skóra po zabiegu napięta i gładka i rozświetlona polecam

SCM estetic

Inne

Grzegórzecka 67C/U14, 31-559 Kraków
5.0
289 opinii

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Kasia to profesjonalistka, szczegółowo przeprowadza wywiad, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Chce pomóc a nie tylko odbyć wizytę. Przekazała mi wiele ważnych wskazówek. Jak najbardziej polecam.

Poradnia Odchudzania i Odżywiania AVOCADO

Inne

józefitów 19a/5, 30-045 Kraków
4.9
108 opinii

Bardzo dobrze oceniam pierwszą wizytę w poradni u Pani Delfiny. Wszystko zostało mi przestawione rzeczowo i zrozumiale. Mam nadzieję, że kolejne wizyty będą na równie wysokim poziomie i przyniosą oczekiwany efekt. Mój cel to obniżenie poziomu złego cholesterolu i tłuszczu brzusznego.

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny

Inne

Karola Jana Chodkiewicza 8, 31-532 Kraków
5.0
79 opinii

Bardzo cenię Panią Kingę. Duża i rozległa wiedzą w tematach dietetyki oraz analizy pierwiastkowej włosa. Zawsze pomocną, odpowiada na każdą wiadomość z zapytaniem. Przygotowuje dietę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Bardzo pogodna osoba.

Poradnia Dietetyczna MEDIS Paulina Jamrozik

Inne

Odrowąża 18, 30-009 Kraków
5.0
5 opinii

Szczerze polecam Panią Paulinę. Jest bardzo kompetentną osobą. Przepisy zaproponowane są przepyszne, proste w przygotowaniu, czułam się po nich najedzona i jednocześnie „lekka”. Najważniejsze jest jednak to, że zmieniłam nawyki żywieniowe i uważniej robię zakupy! Jestem bardzo zadowolona i polecam innym 🙂

Salony z podobnych kategorii

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
671 opinii

Druga moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczony efektem wykonywanych zabiegów. Bardzo miła i sympatyczna Pani, która tłumaczy szczegółowo krok po kroku co zostanie wykonane oraz sam efekt po wykonaniu jest super. Miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony i wrócę ponownie 😊.Polecam!!!

Blue Nails&Beauty

Inne

Lubostroń, 15, 30-383 Kraków
5.0
667 opinii

100% satysfakcji! Pani Tamara jest absolutną profesjonalistką, potrafi bardzo dobrze doradzić a efekt końcowy był lepszy niż na zdjęciu z pomysłem na zdobienie, które jej pokazałam.

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1550 opinii

Bardzo pozytywne zaskoczenie zabiegiem :) praktycznie zerowy poziom bólu a efekty zapowiadają się rewelacyjnie. skorzystam z całego 10-zabiegowego pakietu. Pani Agata jest profesjonalistką, która nie da się zaskoczyć żadnym pytaniem w zakresie kosmetologii. Brawo:)