Konsultacja z dietetykiem Gdańsk

378 wyników

Nature Life Maja Lewandowska

Dietetyk

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
5.0
170 opinii

Rewelacyjne jest podejście pani Mai,a zwłaszcza sposób,w jaki motywuje klientów do bycia konsekwentnym w odchudzaniu. Pani Maja proponuje bardzo urozmaicony jadłospis. Przygotowanie posiłków nie jest czasochłonne i wszystko jest smaczne. Odkrywam przy okazji nowe smaki.

MAM

Dietetyk

aleja Rzeczypospolitej 4, 80-369 Gdańsk
4.8
60 opinii

Profesjonalnie wykonaną usługa. Mogłam podyskutować z Panią o zamierzonym efekcie i użytych kosmetykach, zostały mi polecone inne zabiegi dobrane do mnie. Pani poza tym, że jest doświadczona i profesjonalna to jeszcze sympatyczna. Polecam i Panią i zabieg🙂

Salony z podobnych kategorii

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Dietetyk

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
720 opinii

Miła, konkretna i kompetentna obsługa to z pewnością plusy tego salonu. Podczas zabiegu na twarz mimo, że nie należał do najprzyjemniejszych czułam się zrelaksowana. Pani potrafiła doradzić, ocenić stan mojej skóry i dobrać inne odpowiednie mam nadzieję zabiegi.. dzięki czemu zostanę stałą klientką tego salonu.

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Dietetyk

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
826 opinii

Polecam pania masażystkę :) świetny masaż i duza wiedza, która pani lubi się dzielić. Naprawdę miło być w rękach kogoś kto się zna na pracy i wykonuje ja ze szczerym uśmiechem :)

Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA

Dietetyk

Lecha Bądkowskiego 13, 80-137 Gdańsk
5.0
30 opinii

Wizyta w Salonie Groomoteki jak zawsze jest bardzo miłym przeżyciem zarówno dla Spajkiego jak i dla mnie : ) Piesiulek wyszedł ZUPEŁNIE odmieniony! Normalnie Nowy York :) Pani Marta zawsze miła i życzliwa totalnie oczarowała mojego pupila.

Mandala Float Studio

Dietetyk

Rzeźnicka 2/69, 80-822 Gdańsk
5.0
31 opinii

Drugi raz korzystałam z floatingu w tym miejscu. Wyciszyłam się, zregenerowalam i co najważniejsze zniknęły moje bóle kręgosłupa. Woda ma idealną temperaturę a po zabiegu moja skòra stała sie bardziej miękka. Studio jest ladnie urządzone, czuje się tam wyjatkowo i na pewno będę korzystac z tej formy relaksu. Polecam