Dietetyk Gdańsk

Nature Life Maja Lewandowska
Zyskaj
zniżkę płacąc

Nature Life Maja Lewandowska

Inne

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
Bezpieczny salon

Pani Maja jest przesympatyczną i ciepłą osobą. Na wizytach zawsze dba o komfortową atmosferę i jedocześnie jest bardzo profesjonalna. Nawet teraz, podczas tego trudnego czasu, wspiera swoich podopiecznych w dążeniu do celu poprzez kontakt internetowy. Uwielbiam ❤️

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

eBeautyLab Brzozowska Ewa Gdańsk
Zyskaj
zniżkę płacąc

eBeautyLab Brzozowska Ewa Gdańsk

Inne

Sosnkowskiego 7U/2, 80-041 Gdańsk
Bezpieczny salon

Komfortowa atmosfera oraz przemiłe i profesjonalne podejście do klienta. Dodatkowo omówienie dokładne przebiegu zabiegu oraz udzielenie odpowiedzi na nurtujące pytania. Zdecydowanie polecam

Sprzedaż bonów
wSPAniale

wSPAniale

Inne

Franciszka Rakoczego, 9/U10, 80-288 Gdańsk
Bezpieczny salon

Sauna na Morenie to coś wspaniałego. Do tej pory musiałem jeździć aż do Sopotu, teraz tylko na dół winda :) 60 złotych za taką atmosferę, prywatną strefę relaksu to nic. Gorąco polecam i na pewno wrócę :)

Mano

Mano

Inne

aleja Grunwaldzka 504, 80-309 Gdańsk
Bezpieczny salon

Starannie wykonane paznokcie, naturalne kosmetyki z dobrym składem, przemiła Pani Bożenka, przy której można sobie pomilczeć i się zrelaksować, zawsze pyszna herbatka, zapachowe świeczki, a wokół unikatowe cuda do oglądania i kupienia. Wizyty w Mano są czystą przyjemnością - regularnie wracam i polecam.

KASHMIR SPA Malwina Markowska
Zyskaj
zniżkę płacąc

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Inne

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Bezpieczny salon

Pełen profesjonalizm! Mimo tego, że mezoterapia nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów, pani Marcela wykonuje go praktycznie bezboleśnie :) Sam zabieg daje rewelacyjne efekty, moja skóra jeszcze nigdy nie była w tak dobrej kondycji. Szczerze polecam!

Sprzedaż bonów

Szukasz dietetyka w Gdańsku?

Dobra dieta zbawiennie wpłynąć może na nasze zdrowie i samopoczucie. Jeśli trafiłeś do nas szukając infromacji o dobrym dietetyku z Gdańska, to dobrze się składa. Na naszej stronie znajdziesz rzetelny ranking dietetyków blisko Ciebie, który stworzony został na bazie opinii, jakie dietetykom wystawili ich klienci. Tym samym zapoznając się z informacjami dostępnymi na naszej stronie dowiesz się nie tylko, jaką dokładnie ofertę przygotowali dla Ciebie kolejni dietetycy, ale też sprawdzisz ile kosztuje skorzystanie z ich usług, jak oceniana jest ich jakość, a także zyskasz szansę na zarezerwowanie terminu wizyty w gabinecie dietetycznym z Gdańska w najbardziej wygodny sposób. Już teraz ustal więc, jaki jest główny cel Twojej konsultacji dietetycznej (odchudzanie, zmiana nawyków żywieniowych, zbilansowanie diety czy może zyskanie dodatkowych kilogramów). Przygotuj również informacje o Twoim dotychczasowym sposobie odżywiania, a następnie przejdź do kwestii wyboru dietetyka i rezerwacji wizyty!

Zaplanuj wizytę w gabinecie dietetycznym

Jeśli masz już wszystkie informacje, jakich oczekiwać może od Ciebie dietetyk, to teraz nie pozostaje Ci nic innego, niż zapoznanie się z dokładną ofertą dietetyków i wybór tej z nich, która najbardziej do Ciebie przemawia. Jeśli chcesz umówić się do dietetyka w Gdańsku w sposób wygodny i bezproblemowy, to zdecydowanie pomyśleć musisz o założeniu konta w serwisie Moment.pl. Posiadając konto na naszej stronie będziesz mógł przeglądać kalendarz dostępności Twojego dietetyka, przy okazji będziesz mógł zarezerwować sobie dogodny termin wizyty. Zapewniamy, że sposób ten jest niezwykle wygodny i pozwala na uniknięcie problemów związanych z kontaktem z gabinetem. Przekonaj się sam i juz dziś zaplanuj swoją wizytę u dietetyka!