Dieta Warszawa

3618 wyników

Poradnia Effecta

Dietetyk

Jadźwingów 2, 02-692 Warszawa
4.9
172 opinie

To była moja pierwsza wizyta u dietetyka. Pani Joanna Krężel wyjaśniła na czym będzie polegało Badanie Analizy Składu Ciała i co jest celem takiego badania. Po badaniu bardzo dokładnie i szczegółowo omówiła wyniki. Ponadto wyjaśniła co robić, aby niektóre wskaźniki były lepsze. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Polecam.

Klinika N-Symbiosis Med

Dietetyk

Bolkowska 2 a, 01-466 Warszawa
4.9
51 opinii

Super, iż trafiłam do Państwa. Czuję się zaopiekowana :) Cieszę się, iż będę mogła systematycznie wpadać do Państwa i , że znalazłam już swojego lekarza ( p. Jacka), któremu mogę zaufać i dzięki niemu stawać się coraz młodszą :) Do miłego zobaczenia ponownie niedługo. Pozdrawiam serdecznie :)

Beauty & SPA D.S. VERSUM

Dietetyk

wspólna, górksa, 43-300 Warszawa, Kraków
4.9
20 opinii

Osobiście jestem zachwycona masażem bańką chińską! Zabieg jest banalny w wykonaniu, niedrogi, a efekty widzę już po dwóch zabiegach. Naprawdę warto zdecydować się na taki masaż, jeżeli chce się pozbyć cellulitu.

Salony z podobnych kategorii

Fifty Fifty Concept

Dietetyk

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1259 opinii

Pani Karolina jest przemiłą osobą- atmosfera podczas wykonywania usługi była naprawdę przyjemna. Cały manicure wykonany był bardzo sprawnie i bardzo dokładnie! jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu jak i tempa pracy ;) Dziękuję!

Ce-Ce Beauty Clinic

Dietetyk

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14970 opinii

Pani Klaudia opiekuje się moją urodą od wielu lat i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby robić to lepiej niż ona ! ;-) Także mój ostatni zabieg na twarz był miłym początkiem dnia, a komfort i nawilżenie po nim towarzyszyły mi całą sobotę :) Pozdrawiam.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Dietetyk

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1507 opinii

Zabiegi w Yasumi to ....czysta przyjemność, profesjonalnie, z uśmiechem na twarzy i miłym doradztwem na kolejne spotkania, wręcz czysto towarzyskie :))) Oczywiście już umówiłam się na kolejna wizytę w tym sympatycznym miejscu :) Pozdrawiam, i do zobaczenia w maju :)