Dieta Gdańsk

392 wyniki

Salony z podobnych kategorii

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Dietetyk

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
876 opinii

Byłam pierwszy raz, ale już wiem, że na pewno nie ostatni. Bardzo profesjonalna obsługa, Pani Agnieszka wykonała perfekcyjnie hennę brwi i rzęs, natomiast Pani Weronika świetny pedicure. W czerwcu bądź lipcu zawitam na kolejny zabieg :)

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Dietetyk

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
5.0
483 opinie

Mam bardzo dobrze obcinane i koloryzowane przez p. Natalię włosy . Świetnie się układają , są żywe, kolor jest bardzo ciekawy , zbieram liczne komplementy. Jednak do Amber wrócę jak skończą się upały, bo mnie temperatura w waszych pomieszczeniach potwornie dokucza.

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Dietetyk

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
917 opinii

Mimo, że miałam zaplanowanych sporo usług, czas w ogóle się nie dłużył. Mam pięknie pomalowane paznokcie, włosy bez śladu siwizny i o intensywnym, żywym kolorze oraz przyjemna wspomnienia, ponieważ wszystko przebiegało w przyjemnej atmosferze.

Good Luck Club

Dietetyk

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
5.0
676 opinii

Jestem niezmiennie wierna Marcie i wykonywanym przez nią zabiegom. Marta zawsze dba o sympatyczną atmosferę, a zabiegi odpowiednio dopasowane do problemu wykonuje z największą starannością. Zabieg z falą lub łączony z endermologią (Piękny Brzuch) w widoczny sposób poprawia sylwetkę i stan skóry. Serdecznie polecam.

FIVE SENSES float spa

Dietetyk

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
5.0
455 opinii

Bardzo przyjemne wrażenia zmysłowe:ciepła solanka o jedwabistym dotyku, miła muzyka, fantastyczny gwieździsty sufit czyli full wypas z każdej strony. No i ten masaż !!!! absolutnie cudowny bo mocny i niezwykle skuteczny. Na szóstkę z plusem ! Polecam wszystkim a szczególnie zestresowanym bo relaks rzeczywiście głęboki i trwały.

Salon Urody AS Professional Beauty

Dietetyk

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
844 opinie

Sam zabieg w porządku, włosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miększe i zdecydowanie mniej się plączą. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia. Irena bardzo zaangażowana i dokładna. Super! Na pewno wrócę po to samo ;)

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Dietetyk

Beniowskiego 51, 80-355 Gdańsk
4.9
181 opinii

Pani Agnieszka ma taką wiedzę z zakresu kosmetologii, że aż zawstydza. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy, a co najważniejsze doskonale zna granicę między kosmetologia a medycyną, co akurat nie jest często spotykane. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i odprężająco. Skorzystam ponownie i polecam.

ZEN SPA body&health

Dietetyk

Wajdeloty 12, 80-335 Gdańsk
5.0
164 opinie

Jestem bardzo miło zaskoczona z powodu mojej nieuwagi o kończącym się terminie wykorzystaniu masażu ,termin został wydłużony aż dwa tygodnie dlatego mogłam umówić się na masaż. Polecam bardzo miłą p. Zuzannę pełen profesjonalizm, przyjemna, dyskretna atmosfera. Pełen relaks. Napewno jeszcze skorzystam także z innych masaży