Przejdź do głównej zawartości

Dietetyk Bydgoszcz

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Centrum Stańczyk Fryzjerstwo-kosmetyka-Dietetyka - zarezerwuj wizytę

Centrum Stańczyk Fryzjerstwo-kosmetyka-Dietetyka

Makijaż

Gdańska 65-4, 85-005 Bydgoszcz
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów

Nasza dewiza to: „Od stóp do głów! ” Za którą stoi nie tyle próżność, co podkreślenie wartości jaką jest troska o samego siebie w każdej sferze życia i zdrowia. Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich: strzyżenie, usługi barberskie , koloryzacja i farbowanie włosów, stylizacja fry

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Dom Urody Górska - zarezerwuj wizytę

Dom Urody Górska

Inne

Gdańska 34a, 85-006 Bydgoszcz
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zabieg z natychmiastowym efektem 😊. Jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera I profesjonalizm na najwyższym poziomie. Zachęcam, zapraszam i polecam 👌

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Limezen - zarezerwuj wizytę

Salon Limezen

Inne

Leśna 20, 85-676 Bydgoszcz
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Koncze serie 10 zabiegow Primelle- w polaczeniu ze zdrowa dieta, aktywnoscia fizyczna i szczotkowaniem/kosmetykami Arosha, efekty sa oszolamiajace ! Zdecydowanie polecam :)

Bezpieczny salon
Katarzyna Urtnowska-Joppek Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Katarzyna Urtnowska-Joppek Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

Filtrowa 34/LU4, 85-467 Bydgoszcz
Bezpieczny salon

Fachowo i bardzo profesjonalnie. Koleżanka poleciła mi Panią Kasie, specjalnie na zabieg przyjechałam z Gdyni i już wiem że to bedzie moja Pani kosmetolog.

Wizyta u dietetyka może stać się motorem do zmiany trybu życia na zdrowszy, jest szczególnie wskazana dla osób, które chcą lub powinny schudnąć ze względów zdrowotnych. Utrata zbędnych kilogramów, chroniąc przed licznymi niebezpiecznymi chorobami, może nawet uratować życie. Konsultacja z dietetykiem w Bydgoszczy jest dostępna od ręki: w mieście znajduje się wiele gabinetów świadczących usługi związane z układaniem diet, badaniem ilości tkanki tłuszczowej i porad związanych ze zdrowym trybem życia.

Dietetyk Bydgoszcz – dlaczego warto?

To, co jemy, w wymierny sposób wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Sposób odżywiania rzutuje nie tylko na wygląd sylwetki, ale i – poprzez wpływ na poziom tkanki tłuszczowej, cholesterolu, masę ciała i inne wskaźniki – wpływa na jakość i długość życia oraz podatność na choroby. Wiele osób ma jednak problemy z samodzielnym dobraniem diety do zapotrzebowania organizmu: skomponowanie redukcyjnego, ale jednocześnie pełnowartościowego i smacznego jadłospisu dla osoby odchudzającej się nie jest prostym zadaniem. Codzienne obliczanie wartości kalorycznej wszystkich spożywanych produktów to problematyczne i czasochłonne zadanie, nie każdy potrafi też prawidłowo zestawić ilość poszczególnych składników odżywczych tak, aby zapewnić swojemu organizmowi odpowiednią dawkę białka, węglowodanów i tłuszczów oraz wszystkie niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia witaminy i minerały. We wszystkim tym pomogą dietetycy w Bydgoszczy.

Wizyta u dietetyka: dla kogo?

Każdy, kto choć raz próbował sam się odchudzać, wie jak trudne i wymagające poświęceń jest to zadanie. Wielu z nas zanadto sobie pobłaża, podjadając między posiłkami i jedząc fast foody: w ten sposób trudno jest stracić na wadze! Zbyt restrykcyjne ograniczenia mogą z kolei odbyć się negatywnie na naszym zdrowiu i prowadzić do zaburzeń odżywiania. Z wymienionych względów lepiej nie eksperymentować i powierzyć troskę o swój jadłospis profesjonaliście. Dieta ułożona przez specjalistę uwzględnia indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne, które jest zróżnicowane w zależności od wieku, poziomu aktywności fizycznej i zakładanych celów. Jest to szczególnie ważne dla osób, które oprócz zastosowania diety odchudzającej chcą regularnie ćwiczyć, aby zamieniać tkankę tłuszczową na masę mięśniową.

Konsultacje dietetyczne: przebieg

Wizyta w gabinecie dietetycznym polega głównie na rozmowie ze specjalistą. Dietetyk zadaje pytania na temat dotychczasowego sposobu odżywiania i przebytych diet, prosi też o podanie listy przebytych chorób. Znaczenie ma też to, jak często się ruszasz i czy chodzisz na siłownię lub uprawiasz inną formę regularnej aktywności fizycznej: intensywne ćwiczenia powodują, że zapotrzebowanie energetyczne organizmu wzrasta. Oprócz rozmowy, konsultacje dietetyczne mogą obejmować również ważenie i mierzenie, kontrolę ilości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie oraz masy mięśniowej i kostnej. Zdarza się, że dietetyk zaleca wizytę u lekarza przed ułożeniem diety, aby mieć pewność, że nie ma żadnych przeciwwskazań do rozpoczęcia nowego sposobu odżywiania. Na koniec ustala się ze specjalistą cel, do którego ma prowadzić dieta: może to być utrata zbędnych kilogramów lub wręcz przeciwnie: nabycie nieco większej masy.

Gabinety dietetyczne w Bydgoszczy – jak się umówić?

Wizytę u dietetyka w twojej miejscowości zarezerwujesz szybko i wygodnie przez internet: zamiast przeszukiwać strony poszczególnych gabinetów dietetycznych, skorzystaj z usług platformy, która umożliwia przeglądanie oferty wszystkich dietetyków w Bydgoszczy: patrząc na listę miejsc, w których można skorzystać z usługi, będziesz mieć od razu podgląd cennika i dostępnych terminów. Zapis jest szybki i nie wymaga wstępnej wizyty w placówce ani kontaktu telefonicznego z nią. Do gabinetu dietetycznego możesz umówić się na stronie https://www.moment.pl lub w aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store. Skorzystaj z profesjonalnych konsultacji dietetycznych wtedy, kiedy ci wygodnie i bez żadnych zbędnych formalności.