Przejdź do głównej zawartości

Dietetyk Bielsko-Biała

Vitall Clinic Centrum Medyczne - zarezerwuj wizytę

Vitall Clinic Centrum Medyczne

Inne

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.99

Doktor Gosia jest wspaniałą specjalistką i niezwykle serdeczną i ciepłą osobą. Uwielbiam wizyty w jej gabinecie, nie tylko ze względu na to, że jest nieoceniona w kwestiach fizjoterapeutycznych, ale także dlatego, że zawsze czuję się świetnie zaopiekowana dzięki podejściu doktor Gosi oraz atmosferze, która panuje podczas wizyty.

Klinika Panaceum - zarezerwuj wizytę

Klinika Panaceum

Inne

Szara 5, 43-300 Bielsko-Biała
4.96
Bezpieczny salon

Pani Agnieszka konkrrtnienid wyczerpująco wytłumaczyła na czym będzie polegać leczenie. Zbiera wyczerpujący i szczegółowy wywiad. Indywidualne podejście do pacjenta. Widać że swoją pracę wykonuke z oddaniem i pasją. Super!!!!!

Salony z podobnych kategorii

Pan Brzytwa Barber Shop Ratuszowa 3 / 11 Listopada - zarezerwuj wizytę

Pan Brzytwa Barber Shop Ratuszowa 3 / 11 Listopada

Inne

11 Listopada 40 / Ratuszowa, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

Strzygłem się tam dopiero/już cztery lub pięć razy. Za każdym razem strzygł mnie ktoś inny. Zaskakujące jest, że za każdym razem ostrzygli mnie odrobinę inaczej. W dwóch lub trzech przypadkach w pierwszej chwili byłem trochę niezadowolony z efektu, ale za każdym razem następnego dnia rano, patrząc w lustro, podobało mi się.

Kto powinien skorzystać z usług dietetyka?

Żyjemy w takich czasach, że wiele osób zmaga się z nadwagą lub nietolerancją na pewne składniki pokarmowe. Ich podstawowym problem jest głównie to, że nie posiadają odpowiedniej wiedzy, w jaki sposób ułożyć prawidłową dietę. To właśnie do nich w pierwszej kolejności skierowana jest usługa dietetyków. Jednak z powodzeniem mogą z niej korzystać wszystkie osoby, niezależnie od stanu swojego zdrowia.

Wiele osób błędnie myśli, że dieta potrzebna jest tylko wtedy, gdy chcemy stracić zbędne kilogramy. Nic bardziej mylnego. Dieta to sposób odżywiania, mamy więc z nią do czynienia nawet wtedy, gdy na śniadanie pijemy samą kawę, a na kolację jemy pizzę i chipsy. Do dietetyka powinniśmy się udać w sytuacji, w której nie potrafimy samodzielnie ułożyć sobie zrównoważonego i zbilansowanego planu żywieniowego.

Na czym polegają konsultacje dietetyczne?

Wszystkie konsultacje dietetyczne w Bielsku rozpoczynają się od przeprowadzenia wywiadu. Pomaga to w zdobyciu wszystkich niezbędnych informacji, na podstawie których stawiana jest diagnoza oraz opracowywany jest plan działania na przyszłość. Razem z wywiadem robione są również niezbędne badania składu ciała. Dietetyk może zlecić dodatkowe badania laboratoryjne, których wyniki często są niezbędne do stworzenia prawidłowej diety.

Podstawowa konsultacja dietetyczna składa się zazwyczaj z dwóch spotkań. Pierwsze składa się ze wspomnianego wcześniej wywiadu oraz badań. Drugie spotkanie to konsultacja żywieniowa, podczas której dietetyk przedstawia zalecenia żywieniowe oraz ustala plan dietetyczny. Omawiane są wtedy takie aspekty, jak: zapotrzebowanie na kalorie i składniki odżywcze, regularność spożywania posiłków, sposoby przygotowywania potraw, sugerowana suplementacja oraz aktywność fizyczna.

Czym wyróżniają się dietetycy w Bielsku Białej?

Dietetycy w Bielsku Białej wyróżniają się przede wszystkim odpowiednim wykształceniem. Mają ukończone odpowiednie studia wyższe na kierunku dietetyka, dzięki czemu możesz mieć pewność, że trafisz do odpowiedniego specjalisty. Systematycznie przechodzą oni również szkolenia i uczestniczą w niezbędnych kursach, które podnoszą poziom ich wiedzy.

Każdy z nich kocha to co lubi. Są to ludzie pełni pasji, którzy nieustannie się rozwijają i szukają nowych rozwiązań. Nie działają schematycznie i nie traktują wszystkich pacjentów jednakowo. Jeżeli więc zależy Ci na dietetyku, który podejdzie do Ciebie w odpowiedni, indywidualny sposób, to dobrze trafiłeś. W naszym serwisie zebraliśmy najlepsze gabinety dietetyczne w Bielsku Białej. Żeby umówić się na spotkanie wystarczy użyć intuicyjnej wyszukiwarki i umówić się na spotkanie w wygodny sposób poprzez rezerwację online.

Które gabinety dietetyczne w Bielsku Białej warto odwiedzić?

Tak jak wspomnieliśmy, każdy dietetyk z Bielska, który znajduje się w naszej bazie, jest odpowiednio wykształconym fachowcem. Posiada stosowny dyplom uprawniający go do wykonywania tego zawodu. Decydując się więc na wybór specjalisty można kierować się miejscem jego działalności lub ceną. Koszty jakie będziemy musieli ponieść są bardzo zróżnicowane i uzależnione od wielu czynników. Przede wszystkim zależą od rodzaju badań, jakie będziemy musieli wykonać oraz typu diety. Należy również mieć na uwadze, że współpraca z dietetykiem nie ogranicza się jedynie do dwóch początkowych spotkań. Od tego wszystko się zaczyna, jednak chcąc osiągnąć zadowalający i trwały efekt potrzebne są cykliczne wizyty i konsultacje.

Podczas nich analizowane będą dotychczasowe dokonania. Dietetyk będzie wprowadzał również niezbędne zmiany, ponieważ każdy organizm jest inny i wcale nie jest powiedziane, że prawidłowo zareaguje na wstępne zalecenia. My z kolei możemy opowiedzieć wtedy o swoich odczuciach, o tym jak się czujemy po spożyciu konkretnych posiłków. Dopiero taka długotrwała relacja da właściwe rezultaty. Jeżeli Ci na nich zależy, to czym prędzej umów się w wygodny sposób na pierwszą wizytę i zacznij od razu wprowadzać zmiany do swojego życia.