Dermatolog Warszawa Wawer

 Klinika Piękna KALINA

Klinika Piękna KALINA

Inne

Widoczna 51, 04-647 Warszawa
0.0
Bezpieczny salon

Miejsce dla Twojego piękna, zdrowia i relaksu. To miejsce zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoją urodę i dobre samopoczucie. W miłej atmosferze i przy dobrej kawie doradzimy i dobierzemy najlepsze dla Ciebie zabiegi i produkty.

Sprzedaż bonów

Salony z tej samej miejscowości

Hair Styling Team Ferio Wawer

Hair Styling Team Ferio Wawer

Fryzjer

Kazimierza Szpotańskiego 4, 04-760 Warszawa
Bezpieczny salon

Po ponad dwumiesięcznej przerwie włosy wymagały wielu zabiegów, żeby przywrócić im jaki taki wygląd. Pani Marina poradziła sobie z tym świetnie - po 3 godzinach wyszłam nie tylko z nowym kolorem i odświeżoną fryzurą, ale także ze zregenerowanymi włosami. Bardzo dziękuję!

mymasujemy.pl

mymasujemy.pl

Fryzjer

Lipkowska 6, 04-801 Warszawa
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

UWAGA!, JEŻELI POSIADASZ VOUCHER PREZENTOWY, REZERWACJA JEST MOŻLIWA TYLKO TELEFONICZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10-18 POD NUMEREM 226153313 Wszyscy nasi Terapeuci posiadają wykształcenie kierunkowe, każdy masażysta wykonuje masaże lecznicze. Doświadczenie oraz wykształcen

Sprzedaż produktów

Salony bez rezerwacji online

STUDIO NATURA

STUDIO NATURA

Inne

UL STRZYGŁOWSKA 71 S, WARSZAWA
5.0
niezweryfikowany

ZAPRASZAMY DO NOWOCZESNEGO SALONU KOSMETYCZNEGO STUDIO NATURA powstało z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla Twoich zmysłów. To miejsce stworzone dla ludzi potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków.

Spa Mobilne Anna Urbaniak

Spa Mobilne Anna Urbaniak

Inne

ul. Alpejska 43, 04-628 Warszawa
5.0
niezweryfikowany

Spa Mobilne Anna Urbaniak znajduje się przy ul. Alpejska 43 w Warszawie. Stale rozszerzamy ofertę, dzięki czemu każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie. Wykonujemy między innymi manicure, pielęgnacja dłoni, masaże, masaże relaksacyjne, a także Day SPA. Mamy rozwiązania, które pomogą, up