Dermatolog Warszawa

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Pani doktor w profesjonalny sposób zajęła sie moim problemem, który nęka mnie już od roku. Bardzo precyzyjnie tłumaczyła w jaki sposób zająć się skórą na mojej głowie. Mam nadzieję ,że sposób leczenia jaki zaordynowała będzie skuteczny

Klinika MezoSkin

Klinika MezoSkin

Inne

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa

Jak zawsze miło i przyjemnie :) Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, wszystkie etapy wyjaśnione na bieżąco i na każdym kroku dbałość o komfort "pacjenta" :) Polecam!

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Inne

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
5.0

Wizyta lekarska spełniła moje oczekiwania. Pani dr Majewska rzeczowymi argumentami skłoniła mnie do podjęcia właściwej decyzji. Dziękuje za bardzo szczegółowe badanie.

Projekt Skóra Dr Marcinkiewicz

Projekt Skóra Dr Marcinkiewicz

Inne

św. Barbary 4, 00-686 Warszawa
0.0
Brak opinii

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Nasze nietuzinkowe i indywidualne podejście do pacjenta jest sercem naszej marki. Oferujemy kompleksową terapię schorzeń dermatologicznych wraz z tzw. post-treatment czyli działaniami po zakończeniu leczenia. Jesteśmy fascynatami medycyny

Salony z podobnych kategorii

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Inne

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

absolutny profesjonalizm! bez zbędnego gadania, szybko, sprawnie, w miłej atmosferze :) delikatnie również. Świetna obsługa, świetne miejsce, plus możliwość umawiania się na ten sam dzień on-line - nie cierpię dzwonić, więc ta metoda jest zdecydowanie dla mnie :)) polecam szczerze :)

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Inne

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Pani doktor dokładnie omówiła przebieg zabiegu i spodziewane efekty. Sam zabieg (osocze bogatoplytkowe) został wykonany w sterylnych warunkach, na bardzo dobrym sprzęcie. Pierwsze efekty już widać, skóra jest odżywiona i bardziej spęzysta.