Przejdź do głównej zawartości

Dermatolog Kraków Dębniki

Nowomed - zarezerwuj wizytę

Nowomed

Inne

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6, 30-349 Kraków
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Doktor to świetny specjalista. Dodatkowo bardzo miła i uważna , Jest skoncentrowane na pacjenci i jego dolegliwościach. Z uwagą wysłuchuje relacji pacjenta i wyjaśnia problemy. Omawia dokładnie sposób leczenia. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Dr Legrand - aesthetic clinic - zarezerwuj wizytę

Dr Legrand - aesthetic clinic

Inne

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
4.96

Bardzo podobało mi się to, że wizyta był w 100 procentach merytoryczną rozmową, a nie jedynie polecaniem produktów i usług, co jest dość powszechną praktyką w innych salonach kosmetycznych. Informacje i porady, które uzyskałam były bardzo pomocne. Bardzo dziękuję!

Ruczaj Clinic - zarezerwuj wizytę

Ruczaj Clinic

Inne

Bułgarska 15/U2, 30-409 Kraków
4.96

Jestem zachwycona depilacją laserową oraz zabiegami pielęgnacyjnymi w wykonaniu pani Patrycji. W przeciwieństwie do innych zabiegów depilacji laserowej, które wcześniej miałam, zabieg w Ruczaj Clinic był praktycznie bezbolesny i o wiele szybszy... Serdecznie polecam!

Salony z podobnych kategorii

Mommys Home - zarezerwuj wizytę

Mommys Home

Inne

Dworska 10/1, 30-314 Kraków
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Jestem stała klientka i po kilku zabiegach mam skórę jak u dzidziusia! Rozświetlona, miękka i nawilżona a sam przebieg zabiegu to pełen relax! Jeśli cenisz jakość i profesjonalizm to tylko tutaj😍

Blue Nails&Beauty - zarezerwuj wizytę

Blue Nails&Beauty

Inne

Karola Bunscha 14, 30-392 Kraków
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pani Alina jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Widać, że kocha to co robi :) Bezpieczeństwo podczas zabiegu jak i w salonie podczas pandemii zachowana w 100%. Polecam!

SHARI Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
Bezpieczny salon

Oczyszczanie twarzy jak zawsze na wysokim poziomie. Naskórek został wygładzony, a cera po masce algowej nabrała zdrowszego kolorytu :) Polecam również kosmetyki do pielęgnacji z tej serii, najlepsze jakich miałam okazję uzywać :)

Neonia Klinika laseroterapii i medycyny estetycznej - zarezerwuj wizytę

Neonia Klinika laseroterapii i medycyny estetycznej

Inne

Kobierzyńska 186G/1, 30-382 Kraków
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dzięki bardzo miłej i kompetentnej Pani, która bardzo starała się, aby wizyta była jak najmniej bolesna, wyszłam z uśmiechem na twarzy. Może jakoś przeżyję całą serię zabiegów 😉

CRACOVIA CLINIC - zarezerwuj wizytę

CRACOVIA CLINIC

Inne

ul. Sandomierska 3/3 (lokal usługowy), 30-301 Kraków
Bezpieczny salon

Bardzo polecam Panią Julie. Wizyta bardzo przyjazna, klinika piękna. Opuchlizna i sinikami znikome. Efektu nie mogę jeszcze ocenić, ale już widzę różnice. Ze względu na bardzo życzliwą obsługę po prostu chce się tam chodzić codziennie. To moja duga wizyta i nie ostatnia.