Dermatolog Kraków

Nowomed

Inne

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6, 30-349 Kraków
4.9
348 opinii

Bardzo dobra Pani Doktor. Fachowość szybkość i przede wszytkom dobra diagnoza, zalecone leczenie. Brak przymusu powtórnej wizyty. Pozostawienie pacjentowi pełnej swobody w podejmowaniu leczenia. Bardzo polecam Panią Doktor.

MTTEstetica

Inne

Montwiła Mireckiego 10/4, 30-426 Kraków
5.0
220 opinii

Pani Joanna wykazała się profesjonalnym podejściem. Szczegółowo przeprowadziła wywiad który był dla mnie ogromnie miłym zaskoczeniem. Zatroszczyła się o każdy szczegół. Wizyta przebiegła bardzo miło. Pani Asia przeprowadziła zabieg z dużą delikatnością. Podejście do klienta i zaangażowanie na 6+! Na pewno wrócę na kolejna wizyte

Dr Legrand - aesthetic clinic

Inne

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
245 opinii

zabieg estetyczny vela shape III przeprowadzony fachowo , obsługa na najwyższym poziomie, rozmowa wstępna dotycząca przebiegu zabiegu, ewentualnych powikłań oraz fachowość przeprowadzającej zabieg zasługują na najwyższą ocenę, polecam w 100 %!!

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny

Inne

Karola Jana Chodkiewicza 8, 31-532 Kraków
5.0
79 opinii

Pani dr jest wspaniałym specjalistą, poświęca na wizytę sporo czasu, udziela wyczerpujących wyjaśnień, daje wiele cennych wskazówek, ma rewelacyjne podejście do pacjenta.

Instytut stomatologii i dermatologii ,,Ruczaj Clinic"

Inne

Bułgarska 15/U2, 30-409 Kraków
4.9
16 opinii

Jestem bardzo zadowolony z wizyty . Pan Doktor Ludew fachowiec w swojej dziedzinie . Po przedstawieniu mojego problemu fachowo pokazał na zdjęciach co mi dolega . Już po jednym dniu widać znacząca różnice . Z usług pana doktora napewno skorzysta moja siostra . Pozdrawiam serdecznie

Salony z podobnych kategorii

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
671 opinii

Druga moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczony efektem wykonywanych zabiegów. Bardzo miła i sympatyczna Pani, która tłumaczy szczegółowo krok po kroku co zostanie wykonane oraz sam efekt po wykonaniu jest super. Miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony i wrócę ponownie 😊.Polecam!!!

Blue Nails&Beauty

Inne

Lubostroń, 15, 30-383 Kraków
5.0
667 opinii

100% satysfakcji! Pani Tamara jest absolutną profesjonalistką, potrafi bardzo dobrze doradzić a efekt końcowy był lepszy niż na zdjęciu z pomysłem na zdobienie, które jej pokazałam.

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1550 opinii

Bardzo pozytywne zaskoczenie zabiegiem :) praktycznie zerowy poziom bólu a efekty zapowiadają się rewelacyjnie. skorzystam z całego 10-zabiegowego pakietu. Pani Agata jest profesjonalistką, która nie da się zaskoczyć żadnym pytaniem w zakresie kosmetologii. Brawo:)