Przejdź do głównej zawartości

Dermatolog Kraków

Nowomed - zarezerwuj wizytę

Nowomed

Inne

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6, 30-349 Kraków
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

rozszerzono stosowane dotychczas leki, konsultacja bardzo pomocna, objęła postępowanie w łagodzeniu skutków dalszego rozwoju uczulenia - wysypki, wskazane zostały także substancje farmakologiczne nie objęte receptą a ułatwiające pielęgnację skóry - w razie zaognienia stanu otrzymałam również skierowanie do szpitala

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny - zarezerwuj wizytę

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny

Inne

Karola Jana Chodkiewicza 8, 31-532 Kraków
4.97
Bezpieczny salon

To moja pierwsza wizyta w tym centrum, oceniam ją pozytywnie, wszystko na spokojnie, otrzymałam odpowiedzi na zadane pytania, choć przyznaję, że diagnoza mnie zdruzgotała.

CLINIQMED - zarezerwuj wizytę

CLINIQMED

Inne

Zabłocie 25 lok 3, 30-701 Kraków
4.98

Pani doktor bardzo profesjonalna i miła. Dermatoskopia została wykonana z największą starannością - przebadane zostały wszystkie pieprzyki. W trakcie badania Pani doktor zauważyła dodatkowy problem ze skórą (niezwiązany z celem wizyty). Dostałam konkretne zalecania a teraz czekam na efekty :) Gorąco polecam.

Miód i Wanilia - zarezerwuj wizytę

Miód i Wanilia

Inne

Powstańców 30E, 31-422 Kraków
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Moja twarz jest od kontrolą Niny od roku. Efekty widziałam już po pierwszej wizycie, do tego odpowiednio dobrane kosmetyki sprawiły, że skóra zmieniła się nie do poznania. Nina jest bardzo życzliwą, sympatyczną profesjonalistką. Polecam serdecznie wszystkim, którzy potrzebują kogoś, kto ,,naprawi'' twarz :) Dziękuję!

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR - zarezerwuj wizytę

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Inne

Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
4.9

Pani dr Monika Łyżwa jest świetnym specjalistom. Zaproponowała mi różne zabiegi, które są wykonywane w przypadku mojego problemu. Pomysł z antystresowymi gniotkami - genialny w swojej prostocie i przede wszystkim skuteczny. Wykonywałam różne zabiegi, które sprawiały nawet większy ból i żaden lekarz nie zaproponował sposobu na odreagowanie.

Dr Legrand - aesthetic clinic - zarezerwuj wizytę

Dr Legrand - aesthetic clinic

Inne

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
4.96

Bardzo podobało mi się to, że wizyta był w 100 procentach merytoryczną rozmową, a nie jedynie polecaniem produktów i usług, co jest dość powszechną praktyką w innych salonach kosmetycznych. Informacje i porady, które uzyskałam były bardzo pomocne. Bardzo dziękuję!

Ruczaj Clinic - zarezerwuj wizytę

Ruczaj Clinic

Inne

Bułgarska 15/U2, 30-409 Kraków
4.96

Jestem zachwycona depilacją laserową oraz zabiegami pielęgnacyjnymi w wykonaniu pani Patrycji. W przeciwieństwie do innych zabiegów depilacji laserowej, które wcześniej miałam, zabieg w Ruczaj Clinic był praktycznie bezbolesny i o wiele szybszy... Serdecznie polecam!

Specjalistyczny Instytut Medyczny SIM-MED - zarezerwuj wizytę

Specjalistyczny Instytut Medyczny SIM-MED

Inne

Jana Henryka Dąbrowskiego , 30-532 Kraków
0.0
Brak opinii

Specjalistyczny Instytut Medyczny SIM-MED oferuje Państwu szeroki zakres konsultacji i zabiegów dermatologicznych oraz rozwiązań estetycznych podkreślających naturalne piękno. Przesłaniem naszego Instytutu jest zachowanie pełnego profesjonalizmu w procesie diagnostyczno – leczniczym poparty

Salony z podobnych kategorii