Konsultacja dermatologiczna Kraków

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny

Inne

Karola Jana Chodkiewicza 8, 31-532 Kraków
Bezpieczny salon

Z tej wizyty jestem zadowolona profesjonalne podejście do tematu i dobrane odpowiednie leki. Niestety po pierwszej wizycie w tym miejscu nie byłam zadowolona z leczenia jakie zastowano mam nadzieję że tym razem będzie inaczej.

Dr Legrand - aesthetic clinic

Dr Legrand - aesthetic clinic

Inne

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków

Bardzo podobało mi się to, że wizyta był w 100 procentach merytoryczną rozmową, a nie jedynie polecaniem produktów i usług, co jest dość powszechną praktyką w innych salonach kosmetycznych. Informacje i porady, które uzyskałam były bardzo pomocne. Bardzo dziękuję!

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Inne

Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
4.9

Pani dr Monika Łyżwa jest świetnym specjalistom. Zaproponowała mi różne zabiegi, które są wykonywane w przypadku mojego problemu. Pomysł z antystresowymi gniotkami - genialny w swojej prostocie i przede wszystkim skuteczny. Wykonywałam różne zabiegi, które sprawiały nawet większy ból i żaden lekarz nie zaproponował sposobu na odreagowanie.

Instytut Bielenda

Instytut Bielenda

Inne

ul. Biskupia 4/6, 31-144 Kraków
5.0

Polecam! Pełen profesjonalizm, efekty zgodne z oczekiwaniami. Buzia wyglada na młodszą, wypoczętą, bez efektu maski, której absolutnie nie jestem zwolenniczką. Poza tym Pani doktor to nie tylko wybitny specjalista, ale również wrażliwy człowiek, który służy pomocą. Jeszcze raz polecam!

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii