Dermatolog Gdynia

Veoli Clinic

Veoli Clinic

Inne

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
5.0

Pani Marietta bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy i nie podejmuje decyzji ktore mogłyby byc niekorzystne dla pacjentki i odpowiednio dobiera zabiegi wg potrzeb/ stosownych leków. Bardzo cenię takie podejście - nastawione na dobro klienta a nie wyłącznie na tzw. "zysk". Na pewno skorzystam z uslug salonu i Pani Marietty.

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

Bay of Beauty - Zatoka Piękna

Bay of Beauty - Zatoka Piękna

Inne

Inżynierska 44, 81-512 Gdynia
Bezpieczny salon

Właśnie skończyłam cykl zabiegów Thalgo i jestem bardzo zadowolona, oczekiwałam takiego efektu, dziękuje bardzo pani Magdzie za profesjonalizm i ciepłą atmosferę w salonie

HRYNKE Nails & Beauty

HRYNKE Nails & Beauty

Inne

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot
Bezpieczny salon

Jestem przekonana ze nie spotkałam takiej profesjonalistki jak Pani Aleksandra. Świetna atmosfera,nawet Moja 4-letnia córcia w gratisie miała pomalowane paznokcie,paznokcie ich kształt i dopieszczenie szczegółów są godne podziwu. Jestem zachwycona!

Sprzedaż bonów
Hevena Beauty

Hevena Beauty

Inne

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia

Pani Kasia czyni cuda. Mam zamiar nigdy nie rezygnować z usług Pani Kasi <B Pani Ania - wspaniała specjalistka, czułam się bardzo zaopiekowana podczas zabiegu. Wracam za 15 dni ;)

Sprzedaż bonów
Zdrowy Masaż

Zdrowy Masaż

Inne

H. Sienkiewicza 75, 84-230 Rumia
Bezpieczny salon

Zgłosiłem się po wypadku. Pani Paulina bardzo cierpliwie wysłuchała moje opowieści i adekwatnie do tego przeprowadziła bardzo fachową diagnostykę informując mnie krok po kroku co można z tym zrobić. Masaż terapeutyczny zniosłem dzielnie, bo Pani Paulina przez cały czas właściwie kontrolowała i stosownie reagowała na moje reakcje bólowe.

Sprzedaż bonów
Dolce Vita Gdynia

Dolce Vita Gdynia

Inne

skwer Kościuszki 18, 81-370 Gdynia
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Moniki! Przemiła fryzjerka z bardzo dużym doświadczeniem, zaproponowała super zmiane w której świetnie się czuje! Cieszę się ze znalałam w koncu świetnego fryzjera ❤️

Sprzedaż bonów
Wash Dog Gdynia

Wash Dog Gdynia

Inne

Bytomska 26 (pl. Górnośląski), 81-809 Gdynia

Mój pies delikatnie mówiąc nie jest fanem zabiegów pielęgnacyjnych, ale Pani Oksana poradziła sobie z nim doskonale! Ma niesamowite podejście i chociaż młody bywa agresywny to przy Pani Oksanie był potulny jak owieczka. Jesteśmy bardzo zadowoleni i od teraz będziemy stałymi klientami. Fryzura z najwyższą dokładnością wykonana.

Sprzedaż bonów
PRESTIGE BEAUTY  kosmetyka & spa

PRESTIGE BEAUTY kosmetyka & spa

Inne

Gryfa Pomorskiego 79G/6U, 81-572 Gdynia
Bezpieczny salon

Pani Marta jest b.sympatyczna i kompetentna Pani Monika często ratuje mnie od bólu i jest niezwykle rzetelna zawodowo , bywam u niej od kilku lat i zawsze zabiegi przynoszą ulgę i poprawę samopoczucia , jest b.dobra w tym co robi