Dermatolog Brzeg

Gabinet Dermatologiczny

Gabinet Dermatologiczny

Inne

Robotnicza 16a/11, 49-300 Brzeg

Pan Kęcki jest wybitnym specjalistą - ma wiedzę, mówi wprost, a do tego jest bardzo miły co jest istotne jeśli pacjent przychodzi z poważnym problemem. Na jedno schorzenie proponuje kilka rozwiązań, tak aby pacjent wybrał coś dla siebie. Jestem już umówiona na kolejny zabieg. Polecam z całego serca.

Salony z podobnych kategorii

Pracownia Fryzjerska Studio Urody Katarzyna Lewicka

Pracownia Fryzjerska Studio Urody Katarzyna Lewicka

Inne

Armii Krajowej 24, 49-300 Brzeg

Doskonale zrealizowana usługa!, mam dość wymagające włosy i do tej pory każdy fryzjer pierwsze co robił do bardzo krótko ścinał. W studio Katarzyny Lewickiej otrzymałam fachową poradę jak dbać o włosy i wspaniały zabieg pielęgnacyjny. Polecam serdecznie!

Coton Fit&Beauty

Coton Fit&Beauty

Inne

Ul Błonie, 4, 49-306 Brzeg
0.0
Brak opinii

Coton Fit & Beauty to elegancki kompleks siłowni i gabinetów kosmetycznych oraz strefy SPA. W ofercie gabinetów oraz SPA znajdą Państwo usługi, tj. manicure, pedicure, zabiegi na twarz, ciało, sauny, solaria i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Salony z tej samej miejscowości

Salony bez rezerwacji online

"Galeria Zmysłów" Salon Urody i Relaksu

"Galeria Zmysłów" Salon Urody i Relaksu

Inne

Wyszyńskiego 1, 49-300 Brzeg
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

"Galeria Zmysłów" Salon Urody i Relaksu znajduje się przy Wyszyńskiego 1 w Brzegu. Zapomnij o wszystkich stresujących chwilach i odwiedź "Galeria Zmysłów" Salon Urody i Relaksu. Dzięki naszym specjalistom i odpowiedniej pielęgnacji poczujesz się zadbana, ale przede wszystkim zrelaksowana. W