Inne Bielsko-Biała

428 wyników

Hand Park

Inne

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
598 opinii

Wyjątkowe miejsce, indywidualne podejście do klienta, wysoce wykwalifikowany personel... Zalety można by wymieniać w nieskończoność. Pani Karolina troskliwie zajęła się moimi paznokciami, czym mnie urzekła. Efekt oczywiście spektakularny. Serdecznie polecam!

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Inne

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
804 opinie

Świetne podejście i jakość usługi, Pan Arek ma talent w rękach, zawsze wychodzę zadowolony a dziś wszyscy uczniowie w pracy zapytywali gdzie można tak fajnie się obciąć , oczywiście uzyskali dokładna odpowiedź : ) pozdrawiam Pana Arka i cały zespół : )

KOSMETOLOGIA G. Czyżowska

Inne

Mickiewicza 29, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
125 opinii

Świetny gabinet. Pierwszy raz henna brwi zadowoliła mnie w pełni. Poprosiłam o jaśniejszy kolor odpowiadający kolorowi włosów i karnacji i rzeczywiście taki był. Zwykle po wizycie w innych salonach przez kilka dni wyglądałam jak Iwan Groźny. Tym razem henna była od razu w pożądanym kolorze.

Studio Urody Profesja

Inne

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
162 opinie

Trafiłam tutaj przez przypadek i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta :) Z cięcia jestem bardzo zadowolona - pani Natalia wiedziała co robi :)

Golden Spa

Inne

Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
73 opinie

Pełen profesjonalizm. Masaż dobry i mocny-naprawdę godny polecenia dla osób o bardzo spietych mięśniach. W końcu byłam bardzo zadowolona ze ktoś mnie dobrze wymasowal. Pedicure- szybko i dobrze Gorąco polecam Golden spa