Infinity Salon urody - Opinie

Sienna 41 lok. 63, 00-121 Warszawa
5.0
8 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z aplikacji rzęs u Pani Kamili od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona z efektów! Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Na pewno będę tu wracać i polecać koleżankom! :) Ceny bardzo konkurencyjne!

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  W tym gabinecie miałam wykonywany zabieg mikrodermabrazji oraz pełen pakiet manicure i pedicure. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, były to dobrze zainwestoiwane pieniądze, zabieg wykonany staranie i dokładnie, hybryda trzymała się 3 tygodnie.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bez wątpienia polecam ten salon. Przemiłe właścicielki, cudowna obsługa, ceny naprawdę konkurencyjne. Miałam przyjemność skorzystania z zabiegu oczyszczania twarzy - Panią Kamilę polecę każdemu !

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon jest trochę ciężko znaleźć ale są bardzo przystępne ceny i jakość usług jest także OK. Fajny jest również dojazd z każdej strony Wawy. Super, poleeeeecam i na pewno wrócę. Pozdrawiam panie które tam pracują - są bardzo miłe a teraz ciężko o "normalnych" ludzi.
  Kasia

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsługa salonu. Panie doskonale doradzają zabiegi i wszystko spokojnie tłumaczą. Odpowiadają na wszystkie pytania bardzo konkretnie. Przed zabiegiem robią wywiad w celu zidentyfikowaia ewentualnych przeciwwskazań. Zabieg zaczął się punktualnie. Jakość zabiegu super - efekt taki, jakiego oczekiwałam. No i ceny bardzo w porządku.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, w salonie Infinity miałam wykonywany zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1- jednym słowem jestem bardzo zadowolona, kosmetyczka która wykonywała zabieg najpierw przeprowadziła ze mną dokładny wywiad jakiego efektu oczekuję, opowiedziała o zabiegu a przede wszystkim pytała o ewentualne uczulenia. Gdzie nigdy wcześniej w innych gabinetach kosmetycznych nie padło takie zapytanie. Poza tym bardzo dobra lokalizacja. Z całym przekonaniem POLECAM!

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałam przeprowadzany peeling kawitacyjny wraz z odpowiednio dobraną maską. Jestem zadowolona zarówno z komfortu miejsca, bardzo miłej ale i fachowej obsługi oraz efektu samego zabiegu. Do tego dochodzi jeszcze świetna lokalizacja. POLECAM.

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsługa- kosmetyczki które są jednocześnie właścicielkami salonu, bardzo dokładnie i staranie wykonują swoje zabiegi. Ceny bardzo niskie, naprawdę warto odwiedzić