Indigo Nails Lab Ząbki

Warszawska, 50a, 05-091 Ząbki

Marzysz o pięknych paznokciach, ozdobionych wysokiej jakości kosmetykami? Zapraszamy do salonu kosmetycznego Indigo Nails Lab w podwarszawskich Ząbkach, będącego autoryzowanym partnerem marki. Indigo to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm kosmetycznych na świecie. Z lakierów z jej logo codziennie korzystają setki tysięcy kobiet.

Kolorowe, geometryczne wzory, fantazyjne desenie, a może lekki pastelowy manicure? Dla naszych kosmetyczek żadna stylizacja nie jest wyzwaniem. Kochamy tworzyć i ozdabiać paznokcie naszych klientek artystycznymi motywami. Nie bez powodu z marką Indigo współpracują jedne z najbardziej utalentowanych stylistek w Polsce. Do naszego Indigo Nails Lab zapraszamy na manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy czy kombinowany. Polecamy także przedłużanie paznokci oraz zabiegi odżywiające płytkę.

Warto zaznaczyć, ze w Indigo Nails Lab w Ząbkach mieści się także Centrum szkoleniowe NailsMania Indigo, w którym można zdobyć nowe umiejętności w zakresie stylizacji paznokci. Co więcej, klientki salonu mają możliwość zakupu różnego rodzaju produktów Indigo. Można tu dostać także linie produktów opracowaną przez ambasadorkę marki – Natalię Siwiec.

Gdzie mieści się nasz podwarszawski salon? Na profesjonalną stylizację paznokci zapraszamy do Ząbek na ul. Warszawską 50a. Już teraz na wizytę można umówić się za pośrednictwem systemu do internetowej rezerwacji terminów. Na stylizację zapraszamy wszystkie panie, które cenią piękne i zadbane paznokcie!

4.6
8 opinii

Opinie

 • MA
  2.0
  Przedłużanie Żelem

  Malowanie hybrydą ok nie mam zastrzeżeń, co do przedłużania paznokcia i jego formowania nie jestem zadowolona. Na moją prośbę,by zwęzić jeszcze nieco płytkę, bo źle się z tym czuję, usłyszałam dość niemiłą odpowiedź: nie bo doprowadzi to do przepiłowania macierzy paznokcia a jak mi sie nie podoba to możemy teraz skonczyć. Powinnam tak uczynić ale wiadomo jak wyglądają paznokcie na tym etapie... Już nie będę wspominać jak się poczułam... Zachowanie Pani stylistki nieprofesjonalne i zawsze można grzeczniej. Nie wiem może Pani Paulina miała zły dzień, zmęczenie zrobiło swoje ale nie w ten sposób... a wymienianie min z pozostałym personelem salonu i pisanie smsów pod stołem w trakcie, kiedy to podobno czas mamy bardzo ograniczony - bez komentarza. Zostałam też wprowadzona w błąd co do ceny zabiegu, ostatecznie zapłaciłam dużo więcej, inna cena wynikała z cennika i z wcześniejszej informacji. Zdarza się, być może "nie dopytałam wystarszająco szczegółowo". Niesmak po całej wizycie zostanie i nie odwiedzę wiecej salonu.

 • AN
  5.0
  Uzupełnienie Żelem, Malowanie Paznokci u stóp hybrydą

  Super. Najpiękniejsze paznokcie ever !!!

 • KA
  5.0
  Manicure Hybrydyowy Kombinowany

  Super jak zawsze!!! Dziękuję Pani Paulino 😉

 • MA
  5.0
  Manicure Hybrydyowy Proteinowy

  Pani Paulina jest profesjonalistką w swoim fachu. Jest skrupulatna, manicure zawsze wygląda perfekcyjnie. Polecam.

 • MO
  5.0
  Manicure Hybrydyowy Kombinowany

Zespół

Employee default
Anna Frączek
Employee default
Iga Majder

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.