Indigo Nails Lab Białystok

Sienkiewicza 1/11, 15-092 Białystok

Piękne i zadbane dłonie to Twoja wizytówka. Dlatego powierz nam swoje dłonie, abyśmy mogli się nimi zająć. Salon kosmetyczny NailsMania by Emilia Maria Indigo specjalizuje się w usługach związanych z ozdabianiem paznokci. W naszym salonie można przede wszystkim skorzystać z usługi jaką jest manicure hybrydowy, a także manicure hybrydowy ze zdobieniami. Dzięki takim rozwiązaniom Twoje paznokcie mogą być subtelne i stonowane, ale także możesz zdecydować się na odrobinę szaleństwa i zdecydować się na efektowne zdobienie. Dodatkowo w salonie wykonywane jest przedłużenie żelem, a także uzupełnienie żelem.

Dbamy oto, aby zabieg stylizacji paznokci w naszym salonie stał się dla klientek prawdziwą przyjemnością. Pomagamy w wyborze wzorów i doradzamy w zakresie obowiązujących trendów. Co więcej, starannie dobieramy naszych stylistów paznokci. Chcemy, aby było to osoby nie tylko utalentowane i starannie wykształcone, ale i życzliwe.

Wizyta w naszym salonie może stać się także świetną okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności. W Indigo Nails Lab prowadzimy szkolenia oraz warsztaty z zakresu stylizacji paznokci, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ich tematyka to m.in. manicure żelowy, manicure kombinowany czy manicure hybrydowy. Wszystkie kursy prowadzone są przez osoby z tytułem Indigo Educator, którzy przekazują wiedzę i umiejętności w sposób przyjazny i przystępny dla słuchaczy. Warto zaznaczyć, że uczestnicy naszych warsztatów mają możliwość sprawdzania swoich umiejętności na modelkach.

Indigo Nails Lab położone jest Przy ulicy Sienkiewicza 1w rejonie rynku kościuszki. Zapraszamy.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.