Przejdź do głównej zawartości

Impression-Odzieżowa 3/U2

Odzieżowa 3, 71-502 Szczecin

Zapraszamy do nowej filii salonu Impression, która znajduje się w Szczecinie przy ul. Odzieżowej 2/U2. To miejsce, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych porad oraz usług stylisty fryzur, wizażystki i kosmetyczki. Gwarancją najwyższej jakości zabiegów jest renoma, którą cieszy się marka Impression, działająca na rynku od ponad 18 lat.

Założycielem Impression jest Paweł Sawa, który stworzył wyjątkowe salony fryzjerskie skupiające profesjonalną i utalentowaną kadrę. To miejsca godne polecenia, w którym wykorzystywane są jedynie sprawdzone kosmetyki. Kolejną zaletą salonu jest przyjazna atmosfera oraz styliści fryzur, którzy chętnie poświęcają czas na rozmowę z klientem i sami przedstawiają różne propozycje efektownych metamorfoz.

Specjalnością salonu fryzjerskiego są profesjonalne usługi fryzjerskie. Wśród nich można znaleźć strzyżenie, modelowanie, koloryzację, trwałą ondulację, loki oraz fryzury na specjalne okazje i zabiegi odżywiające włosy. Ponadto w Impression pracują wizażystki i stylistki, które mogą wykonać profesjonalny manicure, pedicure, hennę brwi i rzęs lub makijaż.

Na zabiegi w salonie można umawiać się za pomocą systemu do rezerwacji online. Przy budynku, w którym znajduje się warsztat fryzjerski, zlokalizowany jest ogólnodostępny parking. Z usług Impression w Szczecinie można skorzystać nie tylko przy ul. Odzieżowej 2/U2, ale również w dwóch innych lokalizacjach – przy ul. Goleniowskiej 108 i przy ul. Wyzwolenia 44A w Centrum Handlowym Fala. Wybierz się do Impression! Oddaj swoje włosy w ręce profesjonalistów!