Imperium Wizażu

Jagiellońska 7, 70-436 Szczecin

Szukasz studia urody, które ma w swojej ofercie wszystkie najlepsze usługi pielęgnacyjne i stylizacyjne i tym samym pozwala Ci zaoszczędzisz czas i energię?

Poznaj ofertę szczecińskiego Imperium Wizażu. U nas skorzystasz z pełnego wachlarza usług fryzjerskich oraz kosmetycznych. Pomożemy Ci zadbać o siebie i swoje ciało. Gwarantujemy Ci, że każdy zabieg zostanie przeprowadzony na najwyższym poziomie i w oparciu o profesjonalne produkty specjalistycznych firm takich jak: L'Oréal Professionnel czy Sens.Us.

Staramy się zawsze sprostać Twoim oczekiwaniom i sprawiać, że efekty naszych działań wywołają uśmiech zadowolenia na Twojej twarzy. Profesjonalnie podchodzimy do wszystkich Twoich pytań i wyjaśniamy Ci krok po kroku jak wygląda wybrana przez Ciebie usługa. Jeśli nie masz pomysłu co zrobić ze swoim wizerunkiem, podpowiemy Ci korzystne rozwiązania.

Opracujemy również Twój indywidualny program pielęgnacyjny, który przyniesie Ci maksimum korzyści i przedłuży rezultaty zabiegu, przeprowadzonego w salonie. System rezerwacji online w czasie rzeczywistym usprawnia kontakt z naszym salonem i pozwoli Ci wygodnie
i w dogodnym dla Ciebie czasie umówić wizytę.

Zapraszamy.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.